• Головна
  • Як обрати робочий одяг від «АНВІ ГРУПП»?
Новини компаній
10:34, 11 листопада 2020 р.

Як обрати робочий одяг від «АНВІ ГРУПП»?

Новини компаній

Якісний спецодяг – це не тільки презентабельний зовнішній вигляд працівника, а ще й надійний захист здоров’я людей від різних шкідливих впливів. Купівля високоякісного спецодягу – це завжди вигідно. А ще зручніше, коли ви можете придбати все необхідне на сайті https://anvigroup.ua/rabochaya-odezhda/, в інтернет-магазині «Анві Груп» та зробити робочий одяг в Києві по-справжньому індивідуальним.

Для роботи на багатьох підприємствах потрібно купити робочий одяг, це продиктовано не тільки необхідністю підтримувати імідж компанії, а й дотриманням техніки безпеки. Спецодяг дозволяє захистити співробітника від травм під час роботи, тому до вибору робочого одягу варто підходити серйозно.

Як обрати спецодяг?

Тип необхідного робочого одягу визначається умовами праці. Виробники пропонують широкий асортимент костюмів, халатів, рукавиць, комбінезонів, штанів, плащів різних розмірів.

Спеціальне просочення, обробка й конструктивні особливості моделі визначають призначення спецодягу.

При купівлі необхідно звертати увагу на наступні характеристики:

  • склад матеріалу;
  • якість пошиття;
  • міцність тканини;
  • конструктивні особливості моделі;
  • надійність та міцність виробу;
  • захисні характеристики;
  • допустимий температурний режим.

Вибір спецодягу в залежності від професії

На працівників різних підприємств можуть впливати механічні, хімічні, біологічні та інші загрози. В залежності від специфіки професії робочий одяг в Україні наділяється різноманітними захисними властивостями.

Водовідштовхувальне просочення необхідне для екіпірування працівників сфери ЖКХ, ремонтних послуг. Захист від загальних забруднень та механічної дії рекомендований для водіїв, охоронців, працівників автосервісів та складів; такий захист забезпечує весь робочий одяг. Безпечна робота в умовах поганої видимості неможлива без світловідбивних елементів на екіпіруванні. Такий одяг підходить співробітникам дорожніх служб, аеропортів.

Співробітники різних підприємств у своїй професійній діяльності разом зі спеціальним одягом використовують додаткові засоби індивідуального захисту, такі як рукавиці, каски, кепки та ін. Ці та інші вироби представлені в магазині робочого одягу в Києві «Анві Груп».

Виробники випускають різноманітні моделі робочого одягу для підприємств, обираючи відповідну модель варто відштовхуватися від специфіки й умов роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...