• Головна
  • Уряд обіцяє допомогти бізнесу пережити карантин вихідного дня
Карантинні обмеження
19:43, 11 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Уряд обіцяє допомогти бізнесу пережити карантин вихідного дня

Карантинні обмеження
Уряд обіцяє допомогти бізнесу пережити карантин вихідного дня

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль пообіцяв, що Кабінет Міністрів надасть допомогу бізнесу, який може зазнати втрат від впровадження "карантину вихідного дня". Про це він заявив у вступному слові на сьогоднішньому засіданні уряду, на якому анонсував запуск нових карантинних обмежень, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: В селі на Буковині виявили трупи свиней, які заражені африканською чумою

"Уряд готовий до того, щоб підставити плече, щоб підтримати наших підприємців під час посиленого "карантину вихідного дня". Повною мірою відновимо і розширимо наступні програми підтримки – це компенсація частини зарплат працівників у зв'язку з простоєм виробництва, виплати на дітей для фізичних осіб – підприємців, разом з торгово-промисловою палатою розробляємо спрощений механізм реалізації форс-мажорних обставин, продовжує працювати програма доступних кредитів "5-7-9", яка дозволяє отримати кредитні канікули для бізнесу", - сказав він.

За словами Шмигаля, "карантин вихідного дня" є альтернативою повному локдауну економіки.

"Економіка України не витримає повного локдауну, саме тому Уряд і Міністерство охорони здоров'я разом з епідеміологами, аналітиками, представниками бізнесу почали шукати збалансований варіант додаткових карантинних обмежень. Міністерство охорони здоров'я розробило зміни, які передбачають впровадження так званого "карантину вихідного дня", - сказав він.

Читайте також:До Чернівців прибули представники ЦВК контролювати перерахунок голосів

У секретаря Чернівецької ТВК підтвердили коронавірус

#карантин #допомога #бізнес
Оголошення
live comments feed...