• Головна
  • "Попри провал усіх термінів, очікуємо встановлення результатів виборів до Чернівецької міської та обласної рад" - Сергій Бостан
місцеві вибори
15:16, 12 листопада 2020 р.
Надійне джерело

"Попри провал усіх термінів, очікуємо встановлення результатів виборів до Чернівецької міської та обласної рад" - Сергій Бостан

місцеві вибори
"Попри провал усіх термінів, очікуємо встановлення результатів виборів до Чернівецької міської та обласної рад" - Сергій Бостан

Чернівецька міська ТВК до цих пір не спромоглася встановити результати місцевих виборів, на що є ряд як об'єктивних, так і суб'єктивних чинників, пише 0372.ua.

Про це у коментарі нашому кореспонденту розповів заступник Чернівецької міської організації партії "Європейська Солідарність", голова Чернівецької міської ТВК 2015-2020 рр. Сергій Бостан.

Нагадаємо, ми писали раніше, що ЦВК зобов'язала Чернівецьку ТВК встановити результати виборів до кінця доби 11 листопада

Він зауважив, що пройшов вже майже тиждень з гранично допустимого дня, передбаченого виборчим кодексом України, для встановлення результатів місцевих виборів. Проте, "на жаль Чернівецька міська ТВК до цих пір не спромоглася цього зробити, на що є ряд як об'єктивних, так і суб'єктивних чинників".

Неспроможність міської ТВК завершити підрахунок не дозволяє встановити результати не лише до Чернівецької міської ради і виборів міського голови, але й Чернівецької районної та обласної рад, - наголошує він.

Як зауважує Сергій Бостан, комісія сьогодні вночі встановила результат виборів Чернівецького міського голови і визначила двох кандидатів: Романа Клічука та Віталія Михайлішина, які змагатимуться в 2 турі, який відбудеться 29 листопада.

Також вже вдалось встановити результати по виборчих округах 5 і 6 (м. Чернівці) в Чернівецьку районну раду. Таким чином, можна очікувати, що Чернівецька районна ТВК в найближчий час встановить підсумки виборів до новоствореної Чернівецької районної ради, - повідомляє він.

Зі слів представника Чернівецького міського штабу "Європейської Солідарності", сьогодні комісія продовжує встановлювати результати по округах 7 і 8 (м. Чернівці) в обласну раду та підсумковий результат з виборів депутатів Чернівецької міської ради.

Зважаючи на те, що міська ТВК затягувала процес встановлення результатів виборів, вже декілька днів в Чернівцях перебуває делегація з ЦВК, які допомагають місцевій комісії встановити результати у відведені терміни, додатково визначені рішенням ЦВК по Чернівцях, - каже представник політичної сили.

Також Сергій Бостан зазначив, що "ЄС" постійно слідкує за тим, що відбувається в Чернівецькій міській ТВК, щоб встановлення результатів відбувалось в рамках чинного законодавста у відповідності до волевиявлення чернівчан і буковинців.

Читайте такожЖодного ключового свідка: у Чернівцях перенесено чергове засідання у справі Білика

"Епідемія" у міській раді: похворіли чиновники Чернівців

#Чернівці #встановлення результатів виборів #міська ТВК #Сергій Бостан #Європейська солідарність
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...