• Головна
  • Чернівецька міськрада планує проведення Різдвяного ярмарку
різдвяний ярмарок
20:15, 12 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Чернівецька міськрада планує проведення Різдвяного ярмарку

різдвяний ярмарок
Чернівецька міськрада планує проведення Різдвяного ярмарку

Різдвяний ярмарок планують провести з 19 грудня 2020 року по 20 січня 2021 року за умови сприятливої епідситуації, пише 0372.ua.

У разі покращення епідеміологічної ситуації, з метою створення святкової атмосфери під час святкування новорічно-різдвяних свят Чернівецька міська рада розглядає можливість проведення з 19 грудня 2020 року до 20 січня 2021 року включно на площі Соборній міста Чернівців Різдвяного ярмарку і оголошує Конкурс на його проведення та облаштування. Про це йдеться на офіційному порталі Чернівецької міськради.

Нагадаємо, ми писали раніше: Карантин "вихідного дня" триватиме до кінця листопада: що буде заборонено

Як зазначається, предметом Конкурсу є право облаштування та функціонування новорічно-різдвяного ярмарку шляхом встановлення малих архітектурних форм належного естетичного вигляду на площі Соборній для торговельної діяльності (сувенірною і художньою продукцією народних промислів, новорічними подарунками, хлібобулочними та кондитерськими виробами, солодощами, продукцією ресторанного господарства (не більше 30% від загальної кількості павільйонів), гарячими напоями, глінтвейном) та надання розважально–відпочинкових послуг з тематики  новорічно – різдвяних свят.  

До участі у Конкурсі запрошуються суб’єкти господарської діяльності, які можуть організувати Різдвяний ярмарок відповідно до умов, визначених Положенням про конкурс на проведення та облаштування Різдвяного ярмарку у місті Чернівцях, затвердженим рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.11.2016 р. № 699/21 (із змінами від 11.09.2018р. №493/18 і від 08.10.2018р. №586/21), подали Конкурсній комісії заяву відповідної форми і змісту, пропозиції та сплатили заставу.

Заяви на участь у Конкурсі приймаються з 12 до 26 листопада 2020 року включно. 

Читайте такожНа Буковині батьки новонароджених отримуватимуть 9 онлайн-послуг через сервіс "єМалятко"

На Буковину надійдуть кошти на киснезабезпечення госпітальних баз області

#Чернівці #різдвяний ярмарок #конкурс
Оголошення
live comments feed...