• Головна
  • В Україні зареєстровано е-петицію з вимогою скасування карантину вихідного дня
електронні петиції
09:11, 13 листопада 2020 р.
Надійне джерело

В Україні зареєстровано е-петицію з вимогою скасування карантину вихідного дня

електронні петиції
В Україні зареєстровано е-петицію з вимогою скасування карантину вихідного дня

Ні карантину вихідного дня! Ні обмеженням в здійсненні підприємницької діяльності! Петиція під такою назвою отримала підтримку понад 16 тисяч українців, пише 0372.ua.

Станом на ранок, 13 листопада, дана петиція набрала 16 279 тисяч голосів з необхідних для розгляду 25 000. Про це йдеться на офіційному інтернет-представництві Президента України.

Нагадаємо, ми писали раніше, що Карантин "вихідного дня" триватиме до кінця листопада: що буде заборонено

Як зазначається у документі, впровадження "більш жорстких обмежень" у вихідні дні за словами міністра М. Степанова "може в тій чи іншій мірі стримувати розповсюдження вірусів", однак такі обмеження жодним чином не впливають на динаміку розповсюдження хвороби.

Автори петиції вважають, що введення карантину вихідного дня, у випадку затвердження Урядом, матиме катастрофічні наслідки для економіки і соціокультурного життя українського суспільства, спричинить повну втрату прибутків, призведе бізнес до нерентабельності і закриття.

Бізнес, чекатимуть наступні наслідки:

• Масове звільнення десятків тисяч працівників, зокрема серед незахищених верств населення, жінок та молоді без джерел фінансування;

• Збільшення видатків Державного бюджету України і Державної служби зайнятості;

• Неможливість виконання своїх зобов’язань юридичними і фізичними особами -підприємцями, в тому числі щодо сплати орендних платежів, розрахунків з постачальниками товарів та послуг;

• Вкрай негативний вплив на ринок комерційної нерухомості;

• Значне зростання ризиків для банківського сектору через неможливість бізнесу і населення обслуговувати кредитні зобов’язання;

• Критичне зменшення податкових надходження до бюджетів усіх рівнів;

• Зупинення туристичних потоків і гальмування культурного, спортивного розвитку населення;

• Загострення соціальної кризи, що призведе до масштабного колапсу.

Враховуючи вищезазначене громадськість, представники бізнесу та експерти ринку висловлюють категоричний протест ініціативі введення "карантину вихідного дня", - йдеться у документі.

Автори петиці вимагають не вводити в дію карантин вихідного дня, а в разі його введення скасувати. Також йдеться про скасування в Києві та інших містах, центрах України заборони на здійснення підприємницької діяльності як в цілому, так і з обмеженням часу.

Читайте такожСитуація з коронавірусом ускладнюється зростанням захворюваності на ГРВІ - Ляшко

У Львові карантину вихідного дня не буде - Садовий

#електронна петиція #карантин вихідного дня #голосування
Оголошення
live comments feed...