• Головна
  • На Буковині - один із найгірших показників захворюваності на Covid-19
Коронавірус
17:42, 14 листопада 2020 р.
Надійне джерело

На Буковині - один із найгірших показників захворюваності на Covid-19

Коронавірус
На Буковині - один із найгірших показників захворюваності на Covid-19

Найгірша ситуація із готовністю до послаблення обмежень - на Буковині, Житомирщині та Хмельниччині. Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: В Україні завершили випробування препарату для лікування COVID-19 і включили його до протоколу лікування

За даними МОЗ, до послаблення карантину не готові: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області та місто Київ.

Серед них найбільший показник захворюваності на 100 тис. населення: у Чернівецькій області – 650,5 (-), у Житомирській області – 609,8 (+), у Хмельницькій області – 537,7 (-).

Найнижчий показник захворюваності: у Кіровоградській області – 114,0 (-), у Дніпропетровській області - 172,7 (+) і у Вінницькій області – 213,4.

Читайте також:Від сьогодні на Буковині починає діяти карантин вихідного дня: що це означає

Добовий приріст хворих на коронавірус: Чернівці та Кіцманщина лідирують

#послаблення карантину #коронавірус #Буковина
Оголошення
live comments feed...