• Головна
  • У семи містах сьогодні відбувається другий тур виборів мера
Новини України
14:28, 15 листопада 2020 р.
Надійне джерело

У семи містах сьогодні відбувається другий тур виборів мера

Новини України
У семи містах сьогодні відбувається другий тур виборів мера

Сьогодні, 15 листопада, у семи регіонах України відбувається повторне голосування на виборах міських голів. Про це інформує UATV.

Нагадуємо, раніше ми писали: На Дністровському водосховищі вилучили більше пів тисячі незаконно добутих рибин

У другому турі мерів міст обиратимуть у Луцьку, Краматорську (Донецька область), Українці (Київська область), Одесі, Сумах, Херсоні та Камʼянці-Подільському (Хмельницька область).

Голосування відбудеться на 932 виборчих дільницях. Загалом у ньому зможуть взяти участь орієнтовно понад 1 млн 582,6 тис. виборців.

Окрім того, 15 листопада у територіальних громадах з кількістю виборців до 10 тисяч у 16 регіонах відбудеться повторне голосування з виборів депутатів місцевих рад: 1 депутата міської ради, 15 депутатів – до 12 селищних рад, 37 депутатів – до 33 сільських рад.

Результати мають бути встановлені не пізніш як на пʼятий день з дня повторного голосування, тобто до 20 листопада включно.

Також у ЦВК нагадали, що 22 листопада у 12 містах 10 регіонів України відбудеться другий тур виборів міського голови. А саме: у Дніпрі, Нікополі (Дніпропетровська область), Словʼянську (Донецька область), Ужгороді, Бердянську (Запорізька область), Броварах (Київська область), Львові, Дрогобичі (Львівська область), Миколаєві, Полтаві, Рівному та Черкасах. А 29 листопада – у Чернівцях.

Читайте також: Сотні підприємців у Чернівцях перекрили дорогу через "карантин вихідного дня"

На Буковині оголошено ще одного мера

UATV

#вибори #Україна #повторно
Оголошення
live comments feed...