• Головна
  • Мітинг підприємців Калинівського ринку, зникнення бруківки: новини, які ви могли пропустити
Новини Чернівців
19:17, 16 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Мітинг підприємців Калинівського ринку, зникнення бруківки: новини, які ви могли пропустити

Новини Чернівців
Мітинг підприємців Калинівського ринку, зникнення бруківки: новини, які ви могли пропустити

Минулий тиждень був насиченим на різноманітні події у Чернівцях та області. Зокрема, йдеться про пікет підприємців Калинівського ринку, повернення до навчання учнів початкових класів та зникнення бруківки разом із кандидатом у депутати. Детальніше читайте у матеріалі, який підготували журналісти 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: Карантин вихідного дня можуть скасувати: завтра Рада розгляне проєкт постанови

У суботу, 14 листопада, в Чернівцях понад 300 підприємців комунального підприємства «Калинівський ринок» перекрили рух транспорту на вулиці Старожучківський шлях, вимагаючи у влади скасувати «карантин вихідного дня».

Приблизно 300 людей вийшли на перекриття вулиці поблизу Калинівського ринку. Вони безперервно ходять по пішохідному переході, не пропускаючи жоден транспортний засіб.

Міська влада Чернівців трактує відповідну постанову Кабінету міністрів як таку, що забороняє у вихідні дні роботу ринків, за винятком продуктових рядів. Про це повідомив заступник міського голови Чернівців Олександр Паскар.

З 16 листопада за парти повернулися учні 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів Чернівецької області.  Учні 5-11 класів ще навчатимуть дистанційно.

«Що стосується  учнів 5-11 класів ми прослідкуємо і промоніторимо ситуацію із захворюваністю у загальноосвітніх навчальних закладах і через тиждень-другий будемо вирішувати як організувати навчання учнів цих класів», - повідомила директорка Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Людвига Цуркан. 

Кандидат від партії "Рідне місто" обіцяв мешканцям одного із спальних районів новий тротуар, але після перемоги на виборах до міськради Чернівців роботи припинилися і бруківка зникла.

Проте, як зазначає громадський діяч, вибори пройшли, але тротуарну доріжку так і не зробили. "Кандидат, Валерій Чинуш від партії "Рідне місто" виграв, банер і будівельні матеріали зникли, роботи припинились, бруківка зникла", -розповідає громадський активіст Артем Жук.

#актуальні новини #Чернівці #підбірка
Оголошення
live comments feed...