• Головна
  • У Чернівцях в онлайн режимі стартують Муніципальні читання імені Антона Кохановського
Муніципальні читання
10:19, 17 листопада 2020 р.
Надійне джерело

У Чернівцях в онлайн режимі стартують Муніципальні читання імені Антона Кохановського

Муніципальні читання
Муніципальні читання імені Антона Кохановського. Фото взято з відкритих джерел

Муніципальні читання імені Антона Кохановського. Фото взято з відкритих джерел

17-19 листопада 2020 року в режимі онлайн на платформі ZOOM відбудеться Міжнародна наукова конференція «Муніципальні читання імені Антона Кохановського», пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: Стало відомо, яка партія отримала найбільше депутатів у радах Чернівецької області

Антон Кохановський

Антон Кохановський

Метою проведення читань є фахове обговорення актуальних питань, пов’язаних із вивченням досвіду вітчизняного та зарубіжного муніципального управління в умовах реалізації адміністративної реформи та європейської інтеграції України шляхом адаптації змісту і форм діяльності органів місцевого самоврядування до моделей та практик, які успішно діють у країнах ЄС,та вироблення науково-практичних рекомендацій з цього кола питань.

 У рамках муніципальних читань відбудуться онлайн засідання тематичних панелей:

1. Основні тенденції та виклики адміністративно-територіальної реформи України;

2. Професіоналізація посадовців органів місцевого самоврядування в умовах продовження процесів децентралізації: зарубіжний та вітчизняний досвід.

У режимі онлайн відбудеться експертний круглий стіл на тему «Підсумки виборів 2020 р. в органах місцевого самоврядування в Україні та Чернівецькій області: що далі?».

Серед іноземних гостей – представники Республіки Білорусь, Грецької Республіки, Республіки Молдова, Республіки Польща та Румунії.

 Організатори муніципальних читань:

  • Чернівецький регіональний Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій;
  • Кафедра політології та державного управління Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича;
  • Чернівецька міська рада;
  • Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні

Довідково: Муніципальні читання присвячені відомому в краї управлінцю, громадському та політичному діячу Антону Кохановському – голові Буковинської палати адвокатів, депутату першого складу міської ради, бургомістру (обирався кілька разів), депутату Буковинського ландтагу (сейму), заступнику крайового старости (голови ландтагу), крайовому старості, послу (депутату) Державної Ради Австрії (парламенту).

Антон Кохановський послідовно відстоював інтереси Чернівців як на крайовому, так і на державному рівнях. Він лобіював проект заснування Чернівецького університету. З його ініціативи було споруджено будівлю Буковинського ландтагу. А.Кохановський організував будівництво водогінної системи, каналізації й електростанції, а також організував проведення в місті електрифікації та трамвайного руху, покриття вулиць бруківкою. Вінцем діяльності бургомістра стало спорудження нового театру.

Завдяки Антону Кохановському Чернівці на початку XX ст. набули того європейського вигляду, яким громадяни міста пишаються і сьогодні.

За детальнішою інформацією звертайтеся:

52-52-71, (050) 90 933 81

Читайте також: Суд відмовив позов у скасуванні результатів виборів до Чернівецької міської ради

Статистика нових випадків зараження коронавірусом на Буковині

#Муніципальні читання. онлайн #2020 рік
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...