• Головна
  • "Ремдисивір" радять не використовувати у лікуванні хворих на COVID-19 - ВООЗ
лікування коронпвірусу
11:12, 20 листопада 2020 р.
Надійне джерело

"Ремдисивір" радять не використовувати у лікуванні хворих на COVID-19 - ВООЗ

лікування коронпвірусу
Препарат "Ремдесивір" вводять найчастіше внутрішньовенно / фото з відкритих джерел

Препарат "Ремдесивір" вводять найчастіше внутрішньовенно / фото з відкритих джерел

20 листопада Всесвітня організація охорони здоров'я заявила, що препарат "Ремдесивір" не має важливого ефекту в лікуванні від коронавірусу, причому його застосування дороге та складне, пише 0372.ua.
"Ремдесивір" не має значущого ефекту на зниження смертності
Про це йдеться в заяві експертів Групи з розробки приписів ВООЗ від 20 листопада на сайті організації, - повідомляє Інтернет-видання Еспресо.
Як зазначається, експерти організації стверджують, що немає доказів на основі наявних наразі даних, що "Ремдесивір" покращує важливі для пацієнта показники.
Сполучені Штати, Європейський союз та десятки інших країн раніше надали тимчасове схвалення на застосування препарату фармацевтичної компанії Gilead Sciences. Це сталося після того, як перші дослідження показали, що "Ремдесивір" може скоротити час відновлення госпіталізованих пацієнтів із коронавірусом.
Зокрема препаратом "Ремдесивір" лікувався чинний президент США Дональд Трамп, у якого діагностували COVID-19 у жовтні.
За словами експертів ВООЗ, нові рекомендації лікарям базуються на даних від рандомізованих досліджень за участю понад 7 тис. пацієнтів, госпіталізованих із коронавірусною хворобою.
Висновки показали, що "Ремдесивір" не має значущого ефекту на зниження смертності, потреби в штучній вентиляції легень, скорочення часу одужання та інші чинники.
Позаяк "Ремдесивір" вводять внутрішньовенно, а тому його застосування дороге та складне, експерти "вважали за відповідальне продемонструвати докази ефективності, що не встановлено наявними наразі даними".
#коронавірус #препарат "Ремдесивір" #ВООЗ #рекомендація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...