• Головна
  • У Чернівецькій міськраді відбулися зміни у новообраному депутатському корпусі
місцеві вибори
18:13, 21 листопада 2020 р.
Надійне джерело

У Чернівецькій міськраді відбулися зміни у новообраному депутатському корпусі

місцеві вибори
Сергій Козак / фото з відкритих джерел

Сергій Козак / фото з відкритих джерел

Сергій Козак, кандитат від партії "Команда Михайлішина" отримав мандат депутата у результаті визнання дійсним у суді одного із бюлетенів, який при перерахунку голосів не зарахували, пише 0372.ua.
У Чернівецькій міській раді депутат від політичної партії "Єдина Альтернатива" позбувся мандату на користь іншого кандидата від партії "Команда Михайлішина". Про це повідомила новообрана депутатка від "Слуги народу" Оксана Зубжицька на своїй Фейсбук-сторінці.
20.11.2020 р. я взяла участь у зібранні Чернівецької ТВК, під час якого обговорювалось питання щодо рішення суду відносно визнання дійсним одного із бюлетенів, який при підрахунку голосів не був зарахований на користь партії "Команда Михайлішина" у зв’язку з тим, що, на погляд декількох членів ТВК, печатка на бюлетні була нечіткою, - пише Оксана Зубжицька.
Вона зазначила також, що лише тому, що цей голос не був зарахований ТВК на користь партії "Команда Михайлішина", ця партія отримала на один депутатський мандат менше, натомість інша партія, а саме "Альтернатива", - більше .
Як йдеться у дописі, члени ТВК, ознайомившись з рішенням суду, шляхом голосування вирішили не подавати на апеляцію. Тому Козак Сергій став депутатом Чернівецької міської ради.
#перерахунок голосів #один бюлетень #мандат #зміни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...