• Головна
  • Студент Чернівецького національного університету став переможцем всеукраїнського конкурсу
перемога
18:11, 22 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Студент Чернівецького національного університету став переможцем всеукраїнського конкурсу

перемога
фото з відкритих джерел

фото з відкритих джерел

Микола Семенюк здобув третє місце на щорічному студенстському конкурсі наукових робіт, присвяченому українському визвольному рухові ХХ століття, пише 0372.ua.
Нещодавно відбувся щорічний конкурс студентських наукових робіт "Український визвольний рух 1920-1950-х років", організаторами якого виступили Центр досліджень визвольного руху, історичний факультет Київського національного університету ім. Т. Шевченка та Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького". Про це повідомляється на сторінці Центру досліджень визвольного руху у Фейсбук.
Зазначається, що у підсумку одним із переможців конкурсу, який здобув ІІІ (третє) місце, став студент факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, викладач Чернівецького коледжу дизайну та економіки, краєзнавець Микола Семенюк.
Як зазначив член журі, директор ГДА СБУ Андрій Когут, під час нагородження студента, тема національно-визвольного руху на Буковині є надзвичайно цікавою, проте не так багато молодих науковців, які б її досліджували та популяризували. Цікавою буде співпраця з краєзнавцем і колегам-дослідникам з інших регіонів нашої держави.
#визвольний рух #конкурс наукових робіт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...