• Головна
  • Чернівецька міськрада продовжила оренду приміщення «Української книги»
Новини Чернівців
13:23, 23 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Чернівецька міськрада продовжила оренду приміщення «Української книги»

Новини Чернівців
 Чернівецька міськрада продовжила оренду приміщення «Української книги»

Приміщення колишньої книгарні "Українська книга" на Центральній площі Чернівців передали в оренду на 10 років громадській організації "Інститут розвитку міста". Депутати проголосували за це рішення з другої спроби, пише molbuk.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: Завищив вартість придбаних матеріальних ресурсів: на Буковині підряднику повідомлено про підозру у привласненні коштів

До депутатів звернувся громадський активіст Артем Жук. Він заявив, що приміщення у центрі міста передається за мізерною вартістю оренди.

"Понад сто "квадратів" приміщення передають в оренду за три тисячі гривень. Прошу депутатів не підтримувати це рішення. Воно має йти за законом на аукціон", - сказав Артем Жук.

Депутат міської ради Юлія Сафтенко вкотре нагадала, що міська рада порушує закон, який забороняє надавати в оренду комунальне майно. Водночас начальник юридичного управління Олександр Шиба зазначив, що громадська організація підпадає до переліку організацій, які можуть претендувати на оренду приміщення без конкурсу.

23 депутати проголосували "за" продовження оренди приміщення "Української книги" на 10 років ГО "Інститут розвитку міста".

Раніше Чернівецька міськрада не підтримала продовження оренди приміщення "Української книги".

Читайте також:Володимир Зеленський одужав від коронавірусу

Чернівецька область знову серед лідерів з найвищим показником захворюваності на COVID-19

#оренда #надання #рішення
Оголошення
live comments feed...