• Головна
  • Деякі хворі швидше одужують від COVID-19: вчені пояснили, чому
Коронавірус
08:13, 24 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Деякі хворі швидше одужують від COVID-19: вчені пояснили, чому

Коронавірус
Деякі хворі швидше одужують від COVID-19: вчені пояснили, чому

Група американських медиків спостерігала за пацієнтами, які перенесли COVID-19 в легкій або середній формі. Вони виявили кілька нових цікавих фактів, які допоможуть краще розуміти специфічність коронавірусної хвороби. Результати дослідження були опубліковані в авторитетному виданні Cell, пише 0372.ua з посиланням на 24 канал.

Нагадуємо, раніше ми писали: У Чернівцях поліція відкрила справу через незаконну агітацію Михайлішина

Згідно з дослідженням деякі пацієнти не тільки легше переносять хворобу, а й отримують тривалий імунітет, а відтак захист від повторного інфікування. Дослідники розділили пацієнтів на дві групи, залежно від того, чи зберігалися антитіла, в тому числі імуноглобулін-G (IgG), в крові протягом декількох тижнів після хвороби.

У більшості пацієнтів, які перехворіли на COVID-19, рівень igG в крові падав до вкрай низьких показників приблизно за 4 місяці.  І лише у 20% пацієнтів рівень і за чотири місяці залишався так само високим, як відразу після одужання. Причому у деяких з них кількість антитіл до коронавірусу навіть дещо зростала з часом. Вивчивши історії хвороб цих пацієнтів, дослідники з’ясували, що в період хвороби у них в середньому були симптоми протягом десь 10 днів.

Істотною розбіжністю стали генетичні відмінності в будові і кількості двох типів клітин імунної системи (T- і B-клітини). Ці клітини відіграють найважливішу роль в роботі імунної пам’яті і захисту організму від загроз, з якими він вже мав справу. Це може мати серйозне значення для розуміння того, як загалом працює імунітет людини. Поки ж очевидно, що йдеться про генетичну спадковість. Деякі люди мають вроджений захист від такого роду вірусів, як Sars-Cov-2.

Читайте також:Депутати оскаржили у Конституційному суді карантин вихідного дня

У Словаччині розбився автобус з українцями

#Коронавірус #здоров'я #карантин
Оголошення
live comments feed...