• Головна
  • Як обрати ІТ-компанію в Чернівцях?
Поради
16:32, 24 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Як обрати ІТ-компанію в Чернівцях?

Поради
Як обрати ІТ-компанію в Чернівцях?

Все більше і більше сучасних підприємств передають свої IT-завдання на аутсорс. Це чудове рішення, якщо потрібно вирішити лише кілька нагальних питань, але як вибрати компанію якій доручити завдання пише 0372.ua.

Передача завдань на аутсорсинг цілком доцільна з кількох причин:

  • займатися вашим продуктом будуть професіонали своєї справи, які розбираються в сучасних технологіях;
  • ви зможете сконцентруватися на своїй основній роботі, не відволікаючись на вирішення технічних питань;
  • ви заощадите час і гроші;
  • якість обслуговування техніки та інформаційна підтримка буде вище, ніж при утриманні штатного фахівця.

Важливо вибрати відповідального партнера, який буде виконувати свою роботу якісно, ​​вчасно і в рамках відведеного бюджету. Як вибрати гарну IT-компанію?

При пошуку ІТ-служби потрібно звернути увагу на кілька важливих факторів:

Вік компанії і її репутація. Краще співпрацювати з аутсорсерами, що з'явилися не вчора. У фірм з досвідом є сформована репутація, яку можна відстежити за кількістю клієнтів і їх відгуками.

Гарантії і зобов'язання. Чим їх більше вказано в договорі на IT аутсорсинг, тим вище ступінь відповідальності перед клієнтами.

Компетентність та захист даних. На жаль, офіційно підтвердити свою кваліфікацію жоден з IT-фахівців не може оскільки не існує єдиної системи міжнародної сертифікації. Однак визначити компетентність можна по способам захисту даних, можливості швидкого відновлення втраченої інформації з резервних копій і швидкості реакції на виникаючі проблеми.

Комплектність послуг. Айті-аутсорсинг - досить велика сфера діяльності. Вона може включати великий діапазон послуг: від поставок техніки і установки на неї програмного забезпечення до консалтингу і оренди місця в дата-центрі в СПб. Якщо у компанії занадто вузька спеціалізація, ви будете змушені замовляти частину послуг у іншого аутсорсера, що веде до зайвих клопотів і розтрат. Краще відразу вибирати партнера, здатного надати все, що потрібно вашому бізнесу.

Наявність цілодобової підтримки. Відповідальна ІТ-компанія не чекає, коли трапиться аварія, а проводить цілодобовий моніторинг, спостерігає за робочими столами вашої компанії, комп'ютерами, серверами, офісною технікою. Все це робиться з для виключення простоїв.

Відгуки. Краще переглядати не тільки ті, які опубліковані на сайті компанії, але і відвідувати тематичні форуми. Це допоможе сформувати об'єктивну думку про професіоналізм IT-служби і не помилитися з вибором.

Як вибрати ІТ- компанію у Чернівцях?

У Чернівцях ІТ-галузь є досить розвиненою, тому обрати компанію для виконання завдань можна швидко.

Ознайомитися з пропозиціями компаній та курсів прогарамування Ви можете на нашому сайті у рубриці Довідник - IT компанії, веб-дизайн, створення сайтів Чернівці.

#Як обрати ІТ компанію #як вибрати програмістську компанію у Чернівцях #курси програмування Чернівці
Оголошення
live comments feed...