• Головна
  • 103-річниця від дня народження Михайла Івасюка: заходи, які заплановані у Чернівцях
Заходи
10:56, 24 листопада 2020 р.
Надійне джерело

103-річниця від дня народження Михайла Івасюка: заходи, які заплановані у Чернівцях

Заходи
103-річниця від дня народження Михайла Івасюка: заходи, які заплановані у Чернівцях

До 103-ї річниці від дня народження українського письменника й краєзнавця Михайла Івасюка організовано спільно з Центр актуальних місцевих ініціатив низка заходів. Про це повідомляє Центр актуальних місцевих ініціатив у фесбуці, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: Опублікували конкурсну програму кінофестивалю Буковина

Зокрема, вже сьогодні, 24 листопада о 11:00 планується проведення онлайн конкурсу читців поезії. В ньому візьмуть участь більше 60 учасників.

Чернівецький обласний меморіальний музей Володимира Івасюка до 25 листопада приймає відео вірші та розміщує їх на офіційні сторінці музею у виконанні учнівської та студентської молоді.

У середу, 25 листопада о 12 год. відбудеться покладання квітів до могили письменника.

Довідково:

25 листопада  1917 року, в Кіцмані,  народився Михайло Івасюк, письменник, літературознавець, фольклорист, педагог, громадський діяч. 

Виховувався в сім’ї, де обожнювали українське слово, проте здобував освіту в ліцеях Кіцманя і Чернівців, де не навчали рідною мовою. Восени 1934 року в чернівецькому дитячому журналі «Українська ластівка» з’явилася його перша публікація «Розкажу тобі казку».

Вагомий внесок Михайла Івасюка до літературно-мистецької скарбниці відзначено Літературною премією імені Дмитра Загула (1992) та Літературно-мистецькою премією імені Сидора Воробкевича (1993).

Читайте також:У Чернівецькому театрі відновлють показ вистав

Помер відомий буковинський тренер з легкої атлетики

#Михайло Івасюк #річниця #заходи
Оголошення
live comments feed...