• Головна
  • Робота за кордоном під час карантину: які сюрпризи вас очікують
Новини компаній
12:52, 4 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Робота за кордоном під час карантину: які сюрпризи вас очікують

Новини компаній
Робота за кордоном під час карантину: які сюрпризи вас очікують

Працевлаштування за кордоном в період всесвітньої пандемії стало складнішим для українців, але все ж, як виявилось, можливим. Про це і багато іншого нам вдалося дізнатися в спеціалістів з працевлаштування Кадрового агентства "ЛІДЕР-ЛТД", пише 0372.ua

Як виявляється, незалежно від того, що весь світ знаходиться вже тривалий час на карантині, робоча сила наших краян користується попитом і надалі. Найактивніше наші заробітчани їздять до ближніх країн Європи, а саме в Польщу, Чехію, Литву, Німеччину та ін.

Щодо процесу отримання робочої візи, то він став трохи довшим, проте наші громадяни отримують візу і сьогодні. Для прикладу, польський візовий центр здійснює прийом документів через логістичну компанію. Тобто вам потрібно укомплетувати повний пакет документів та надіслати згідно інструкції на візовий центр. 

Тривалий карантин виснажив гаманці багатьох українців, тому попит на роботу в ближніх країнах Європи залишився, щоправда процес виїзду став складнішим. Але ми намагаємось підготувати працівників до всіх неочікуваних поворотів. Найбільше бентежить заробітчан обсервація та ризик отримати позитивний тест на COVID-19 на території іншої країни, - розказує керівник відділу кадрового забезпечення компанії "ЛІДЕР-ЛТД" Світлана.

Як повідмляють представники кадрового агентства "ЛІДЕР-ЛТД", наразі найчастіше  виїджають вже ті громадяни, які мають досвід роботи за кордоном. А найактульніші вакансії залишаються на м'ясокомбінатах, складах інтернет-магазинів, заводах, фабриках та будівництві.

Різноробочі, робота за кордоном

Найактивніше на заробітки виїджають чоловіки, адже  зарплата у чоловіків вища. Для прикладу, в Польщі середня зарплата 900 - 1000 дол. США, в Чехії заробтіки в середньому  складають 1200 - 1400 дол. США, а в Німеччині 1500 -1700 дол. США. Як роз'яснюють спеціалісти, все залежить від кількості відпрацьованих годин, виконання плану та кваліфікації працівника.

Ми щодня отримуємо запити на підбір вакансії для виїзду на роботу за кордон та завжди здіснюємо підбір відповідно до побажань Кандита та його можливостей. Хтось готовий виїжджати і до Нового року, але багато заробітчан зараз тільки подаються на візи, а виїзд планують вже після новорічних свят, і перший і другий варіант є цілком і повністю реальним. У нас дуже багато вакансій, тому раді будемо допомогти кожному бажаючому знайти роботу, - додає Світлана.

Отже, як виявляється, наших краян не злякає жодна пандемія. Наш трудолюбивий народ завжди знаходиться в пошуках активної роботи і заради благополуччя та фінансового доброботу своїх близьких їздить на заробітки в інші країни.

Довідка: Кадрове агентство "ЛІДЕР-ЛТД" (ТОВ "ЛІДЕР-ЛТД" Код ЄДРПОУ: 40046166) на ринку рекрутингових послуг з 2016 року та  працює відповідно до вимог Ліцензії на посередництво в працевлаштуванні за кордоном (Наказ Міністерства соціальної політики України № 480 від 28.04.2016 р.) -  активно займається працевлаштування громадян України на вакансії в Україні та найближчі країни Європи. 

За вакансіями компанії можна слідкувати в соціальних мереж:

Facebook - https://www.facebook.com/leader.ltd.hr

Instagram - https://www.instagram.com/leader.ltd.hr/

Телефон для довідок - 066 535 50 03 viber/telegram.

Оголошення
live comments feed...