• Головна
  • Чернівецький ІТ Кластер анонсує декілька проєктів. До участі запрошують буковинців
Музей науки
18:12, 24 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Чернівецький ІТ Кластер анонсує декілька проєктів. До участі запрошують буковинців

Музей науки
Чернівецький ІТ Кластер анонсує декілька проєктів. До участі запрошують буковинців

Оскільки підтримка інновації є ключовим елементом в перетворенні наукових знань та технологічних ноу-хау у корисні продукти, послуги та зайнятість, Чернівецький ІТ Кластер «Cluster bit» та Фонд «Буковина інноваційна» анонсують декілька ідей та ініціатив які планують реалізувати в прийдешньому 2021 р. і запрошують всіх небайдужих і кому цікава участь в даних проектах долучитися, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: Найгірша ситуація із COVID-19 - у трьох областях. Серед них - Буковина

Кластер Буковинських інноваційних технологій ім. Й. Шумпетера «Cluster bit» - асоціація яка працює в напрямку розвитку інноваційних технологій та створення сучасної інноваційної інфраструктури, популяризації стартап-руху, підвищення інвестиційної привабливості підприємств ІТ галузі регіону і використання наявних можливостей та матеріальних, кадрових, фінансових ресурсів і наукового потенціалу.

В наступному році планується реалузувати такі ідеї:

  • з метою популяризації через демонстрацію новітніх науково-технічних досягнень техніки та науки, формування у молоді мотивації до занять науковими дослідженнями планується ініціювати створення в місті інтерактивного «Чернівецького Музею Науки».
  •  планується започаткувати щорічний конкурс «Чернівецький Науковець року».
  •  інвестиції в науку, технології та інновації (НТІ) мають важливе значення для економічного розвитку громад та соціального прогресу жителів регіону. Але для цього як показує світова практика мають існувати відповідні інституційні регіональні ендавменти фонди. У 2021 р. з метою фінансової підтримки Чернівецьких науковців ініціюватиме створення відповідної Ендавмент організації - «Чернівецький міський фонд підтримки та розвитку науки».

Читайте також:Буковинський поет отримав премію Пауля Целана

"Запалімо свічку пам`яті": цього року 87-і роковини Голодомору

#проєкти #анонс #наука
Оголошення
live comments feed...