• Головна
  • Куди найчастіше влаштовуються на роботу безробітні буковинці
Безробітні буковинці
19:43, 24 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Куди найчастіше влаштовуються на роботу безробітні буковинці

Безробітні буковинці
Куди найчастіше влаштовуються на роботу безробітні буковинці

З початку року кількість вакансій у базі даних служби зайнятості склала 9920 одиниць. Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння Чернівецької обласної служби зайнятості -  7476 осіб, з них майже 40% працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. Про це повідомляє Чернівецька ОДА, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: ЦВК виділила Чернівецькій ОДА майже 3,6 млн на другий тур виборів

«Починаючи з 12 березня 2020 року, ситуація на ринку праці знаходиться під впливом обмежувальних заходів, проте фахівці служби зайнятості не припиняють підбирати для безробітних підходящі вакансії, а для роботодавців – персонал. Якщо говорити по галузях, то 21,7% безробітних знайшли роботу в закладах освіти, 21,5% - на підприємствах переробної промисловості,  18,6% - у сільському, лісовому та рибному господарстві, 7,7% - у гуртовій та роздрібній торгівлі», - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 99 безробітних. Зокрема, це 17 осіб, які недостатньо неконкурентоспроможні на ринку праці та 82 особи, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності.

Читайте також:Депутати оскаржили у Конституційному суді карантин вихідного дня

Мер Івано-Франківська закликав чернівчан свідомо проголосувати на місцевих виборах (ВІДЕО)

#безробітність #робота #Буковина
Оголошення
live comments feed...