• Головна
  • "Відстоювати інтереси міста": мер Івано-Франківська поділився з командою Романа Клічука ідеями розвитку міста
Обмін досвідом
17:54, 25 листопада 2020 р.
Надійне джерело

"Відстоювати інтереси міста": мер Івано-Франківська поділився з командою Романа Клічука ідеями розвитку міста

Обмін досвідом
На сьогоднішній зустрічі обговорювалися успішні проєкти, які вдалося втілити у Івано- Франківську

На сьогоднішній зустрічі обговорювалися успішні проєкти, які вдалося втілити у Івано- Франківську

Сьогодні, 25 листопада 2020 року, Чернівці відвідав мер Івано-Франківська, Руслан Марцінків. Він поділився з командою «Єдиної Альтернативи»  практиками розвитку Івано-Франківська та тим, як його команді вдалось втілити їх в життя, а також ідеями для розвитку Чернівців, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: Мер Івано-Франківська закликав чернівчан свідомо проголосувати на місцевих виборах (ВІДЕО)

Цьогоріч, мер Івано-Франківська відзначився колосальною підтримкою містян. З нього проголосували понад 84% виборців. Це свідчить про те, що йому довіряють. Та й сам Івано - Франківськ за час його правління буквально "оновився". За п`ять років мер Івано-Франківська суттєво укріпився у рейтингах.

Як розповів на зустрічі сам Марцінків, його секрет в тому, що він завжди відкритий до людей, старається спілкуватися, не втрачати контакт із жителями міста.

На сьогоднішній зустрічі обговорювалися успішні проєкти, які вдалося втілити у Івано- Франківську. 

Серед них, одними з найуспішніших є "Бюджет участі". Міська цільова програма «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Івано-Франківськ» (далі - Програма) встановлює та регулює систему взаємодії виконавчих органів Івано-Франківської міської ради та жителів міста Івано-Франківськ щодо реалізації проектів за рахунок коштів міського бюджету.

У Івано- Франківську велика увага приділяється також талановитим учням, студентам. Їхні розробки, креативні ідеї фінансуються міською радою.

Всім нам відомо, що великою проблемою Чернівців є вивіз сміття. Руслан Марцінків поділився ідеями щодо сміттєперерорбки.

У Франківську допомагають підприємцям, не залишають їх сам-на-сам із проблемами, особливо тепер, коли бізнес потерпає від карантинних обмежень.

Отже, на прикладі Івано-Франківська ми бачимо, що все можливо, головне, щоб влада була у правильних руках.  Тому Рослан Марцінків і підтримує кандидата у мери Романа Клічука, бо вірить, що саме йому вдасться це зробити. Адже, якщо мер буде дбати про розвиток міста, вже через 5 років ми зможемо побачити зрушення. Бо зараз наше місто потерпає від занедбання, тому все тільки у наших руках!

Читайте також: В Україні кілька мільйонів сімей можуть залишитися без газу

Стало відомо, яка партія отримала найбільше депутатів у радах Чернівецької області

#мер #Івано- Франківськ #досвід #розповідь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...