• Головна
  • Виробництво взуття - автоматизація та сировина
Реклама
09:57, 26 листопада 2020 р.

Виробництво взуття - автоматизація та сировина

Реклама

Головними конкурентами на ринку взуття на даний момент є не українські виробники друг для одного, а виробники з Китаю та Європи. На думку фахівців вісім з десяти пар взуття в Україну ввозиться нелегальним способом. При цьому з взуттям китайського виробництва українські виробники не можуть конкурувати за ціною.

Конкуренція і зростання якості

За останні 10 років розвиток взуттєвого виробництва в Україні змінився в позитивному напрямку. Якщо великі виробничі підприємства не могли гнучко реагувати на зміну ринку через бюрократію, то дрібні підприємства не могли швидко міняти лінійку моделей через швидкість зміни модних тенденцій. Сьогодні на ринку України функціонує близько 1500 підприємств. Близько 80% - це невеликі підприємства з кількістю працівників до 50 осіб. Територіальна особливість розташування взуттєвих виробників: Харків, Дніпро, Бровари, Львів, Одеса та інші міста. Практично в кожному великому місті України є взуттєве виробництво.

Висока конкуренція - це зростання та розвиток галузі. Так наприклад, близько 10 років тому, виготовлялось 2000 моделей на 180 мільйонів пар взуття. Зараз виробники взуття для жителів України відшивають 25 мільйонів пар у вигляді 100 тисяч моделей. Технологи і модельєри постійно відстежують тенденції світової моди, що і вплинуло на швидке зростання модельного ряду.

Виробництво взуття та вибір моделей для роботи - це складний процес. Прогноз популярності моделей взуття в майбутньому сезоні дозволить вам або бути лідером галузі або покласти на склад товар. Наприклад, якщо обрана для виробництва гостроноса модель на широкому каблуці, закуплені колодки, підошва, підбори, підклад, шкіра, фурнітура, та при цьому ця модель не сподобалась покупцям, то виробник залишиться без виручки в цьому сезоні.

Якість у взуттєвому виробництві

Основи високої якості у виробництві взуття - це:

  • стильний і зручний дизайн;
  • сировина високої якості (підошва, каблук, натуральна або еко шкіра, блискавка, фурнітура);
  • автоматизація і технологія виробництва.

Сучасний ринок постачальників сировини для виробництва взуття - це вітчизняні виробники. Якщо 10 років тому, близько 90% сировини було імпортним, то сьогодні навпаки 80-90% сировини виробляється на території України, що також впливає на оперативність зміни ринку моди, швидку доставку і наявність великого асортименту.

Чому вітчизняне взуття дороге?

Виробник взуття - це кінцева точка в виробничого ланцюга. Фабрики використовують сировину шкіряних заводів, які в свою чергу дають замовлення фермерам. Еко матеріали виробляються в хімічній галузі. Також взуттєві фабрики використовують машини для поліпшення якості виробництва. Якщо продовжити ланцюжок: шкіра, супінатори, тканина для підклада, підошва, каблук, блискавка, фурнітура, витратні матеріали, і виробничі витрати - то в результаті ми бачимо, що сировинні складові формують ціну на взуття.

Як поліпшити якість взуття і заощадити на витратах

Автоматизація виробництва або використання машин для виробництва взуття - основна тенденція розвитку галузі. При виробництві різного типу взуття використовується обладнання декількох видів. Постачальник обладнання для виробництва взуття - це гарантія стабільної роботи всього підприємства. Автоматизація взуттєвого виробництва дозволить збільшити швидкість виробництва, поліпшити якість товару, полегшити роботу і згодом зменшити витрати на виробництво.

NGS - постачальник обладнання для легкої промисловості. Спеціалізація компанії NGS поставка виробничих машин в цех під ключ. Виробники взуття, товарів шкіргалантереї і верхнього одягу зможуть знайти для свого підприємства обладнання різного спрямування.

Співпраця з NGS дозволить налагодити виробництво і знайти перевіреного постачальника. При виборі машин для виробництва взуття варто звертати увагу на наявність гарантії, додаткового сервісу, навчання персоналу і наявність обладнання на складі.

Переваги постачальника обладнання для виробництва взуття NGS:

  • гарантія на машини від 1 року і до 5 років;
  • японські робочі вузли на машинах;
  • безкоштовне навчання персоналу;
  • поставка обладнання під ключ (поставка виробничих машин для цеху);
  • доставка в будь-яке місто України;
  • наявність витратних матеріалів і комплектуючих.

Зміна ринку взуттєвого виробництва - це робота не тільки з зовнішніми чинниками, а й налагодження виробничого процесу зсередини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...