• Головна
  • Уряд схвалив позику на закупівлю громадського транспорту: Чернівці отримають 20 тролейбусів
Громадський транспорт
11:11, 26 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Уряд схвалив позику на закупівлю громадського транспорту: Чернівці отримають 20 тролейбусів

Громадський транспорт
Уряд схвалив позику на закупівлю громадського транспорту: Чернівці отримають 20 тролейбусів

25 листопада на своєму засіданні Уряд схвалив розпорядження КМУ «Про залучення коштів позики від ЄІБ для реалізації проєкту «Міський громадський транспорт України ІІ» у розмірі 200 млн євро, які будуть спрямовані на оновлення парків громадського транспорту у різних українських містах. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій, повідомляє ІА АСС.

Нагадуємо, раніше ми писали: Синоптики попереджають буковинців про туман

Проєкт "Міський громадський транспорт України"

«Ми вже маємо успішні приклади впровадження цього важливого проєкту. Завдяки йому наразі оновлюються парки громадського транспорту більш ніж у 10-ти українських містах. Серед них Київ, Харків, Львів, Одеса, Тернопіль і Миколаїв. У свою чергу, «Міський громадський транспорт ІІ» передбачатиме закупівлю виключно електричного громадського транспорту – трамваїв, тролейбусів, електробусів, вагонів метро, а також будівництво та оновлення трамвайних і тролейбусних ліній, заміну тягових підстанцій. Це не лише дозволить суттєво знизити рівень викидів у містах, а і максимально наблизить нас до європейських стандартів», - розповів Криклій.

Попередньо вже визначено 18 міст-учасників проєкту «Міський громадський транспорт України ІІ». Це Сєвєродонецьк, Вінниця, Ужгород, Черкаси, Кременчук, Біла Церква, Мелітополь, Кам’янське, Хмельницький, Тернопіль, Кривий Ріг, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Львів, Полтава, Одеса та Чернівці. Їх остаточний перелік буде сформовано після ратифікації фінансової угоди з банком. Зокрема, згідно з проєктом, Чернівці отримають 20 нових тролейбусів.

Читайте такожПотяг «Чернівці — Київ» незабаром курсуватиме щоденно

У Чернівцях водійка автомобіля «Skoda» збила жінку

ІА АСС

#тролейбуси #проєкт #громадський транспорт
Оголошення
live comments feed...