• Головна
  • Найкрасивіші скульптури світу
Новини компаній
16:42, 26 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Найкрасивіші скульптури світу

Новини компаній
Найкрасивіші скульптури світу

Найкрасивіші скульптури світу

Найкрасивіші скульптури світу - в світі сучасного мистецтва і на ринку дизайну останнім часом все більш затребуваними стають різноманітні креативні скульптури, а саме стильні, красиві і в той же час незвичайні жіночі силуети. Для таких сучасних скульптур характерними особливостями є перш за все їх незвичайна форма і текстура матеріалу. Досить часто форма таких скульптур нагадує традиційні, класичні скульптури, але за рахунок текстури і покриття вони можуть кардинально змінити уявлення про скульптуру, як жанр мистецтва.

Найкрасивіші скульптури світу, фото-1

Красиві жіночі скульптури

Красиві жіночі скульптури - студія Романа Москаленка пропонує послуги по створенню креативних і незвичайних жіночих скульптур. Ми занурюємося в створюваний художній образ, що дозволяє нам створювати не просто копію тіла, а робити її «живою». У своїй роботі ми застосовуємо самі передові техніки і технології, які дозволяють одержати високу якість і незвичайне сприйняття поверхні.

Одним з напрямків, що дозволяє створювати найкрасивіші, креативні і незвичайні скульптури, яким ми оволоділи досконало, є лайфкастинг. Наші фахівці розробили власну техніку його використання, що дозволяє отримувати неперевершені результати.
В основі цієї техніки лежить спосіб виготовлення скульптури в якості прототипу для якої використовується тіло реальної людини. Використовуючи цю техніку ми отримуємо «відбиток» тіла дівчини. Іншими словами, ми можемо зафіксувати або створити унікальний художній образ, що володіє реальними емоціями, непідробною пристрастю, що робить наші скульптури незвичайними і креативними.

Працюючи в цій техніці, ми застосовуємо спеціальні матеріали, які наносяться на реальне жіноче тіло, що дозволяє створити скульптуру, яка в деталях передає образ і форму тіла дівчини. Отримувані таким чином скульптури можуть бути в деякій мірі відвертими і еротичними, як правило ми їх стилізуємо і створюємо певний сюжет або необхідний художній образ.

Після отримання зліпка з тіла, ми проводимо напилення форми металом, отримуючи таким чином міцну оболонку. Наступним етапом є нанесення на її поверхню декоративного покриття, ми віддаємо перевагу покриттю з застосуванням благородних металів. Це дозволяє отримати гарну, стильну, сучасну скульптуру з прекрасними експлуатаційними властивостями. Наші скульптури мають незвичайну енергію із внутрішнім магнетизмом, вони притягують погляд, а застосування декоративного освітлення дозволяє кожен раз по-новому сприймати створений художній образ.

Креативні і незвичайні скульптури світу

Креативні і незвичайні скульптури світу - скульптури створені із застосуванням техніки лайфкастинг здатні зробити унікальним і неповторним будь-який інтер'єр, вони будуть свідчити про високий художній смак клієнта і його статус. Ми здатні створити на замовлення неперевершені скульптури та скульптурні композиції, які органічно впишуться в ваш інтер'єр.

Дизайн-студія Романа Москаленка пропонує ексклюзивні скульптури з Вашого тіла, які стануть прекрасним спогадом про певний період вашого життя і будуть нагадувати про Вашу красу. Ви можете створити у себе стильну композицію, центром якої буде скульптура з Вашого тіла. Якщо Вас зацікавив даний напрямок в мистецтві, Ви бажаєте замовити скульптуру для себе, ми будемо раді Вам в цьому допомогти, більш детальна інформація на нашому сайті в рубриці скульптура.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#скульптура #замовити скульптуру #сучасна скульптура #дизайн-студія Романа Москаленко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...