• Головна
  • Член ДВК проголосувала на виборах у Чернівцях за себе і за свою доньку
Місцеві вибори
18:34, 29 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Член ДВК проголосувала на виборах у Чернівцях за себе і за свою доньку

Місцеві вибори
Член ДВК проголосувала на виборах у Чернівцях за себе і за свою доньку

У Чернівцях на дільниці №730499 член дільничної виборчої комісії  проголосувала за себе та за свою доньку. Спостерігач ОПОРИ викликав поліцію та написав заяву. Про це повідомляє ОПОРА, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: Як голосують Чернівці: інформація про явку виборців станом на 13.00

Одна з членів ДВК  проголосувала і за себе, і за свою доньку, якої на дільниці не було. Бюлетені членкиня ДВК вкинула у дві різні скриньки. Поліція зафіксувала цей факт правопорушення та сфотографувала контрольні талони.

Згідно з частиною 1 статті 158-1 Кримінального кодексу України- надання або отримання виборчого бюлетеня чи бюлетеня для голосування на референдумі особою, яка не має права його надавати чи отримувати, або надання виборцю, учаснику референдуму заповненого виборчого бюлетеня чи бюлетеня для голосування на референдумі, або голосування виборцем, учасником референдуму більше одного разу, незаконне опускання виборчого бюлетеня чи бюлетеня для голосування на референдумі до виборчої скриньки - караються штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років.

Читайте також:У день тиші в Чернівцях виявили білборд з передвиборною агітацією

Вибори в Чернівцях: на одній з дільниць членам ДВК роздали не всі бюлетені

#ДВК #вибори #порушення
Оголошення
live comments feed...