• Головна
  • Тридцята річниця незалежності: план заходів національно-патріотичного виховання на наступний рік
Чернівецька ОДА
14:43, 1 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Тридцята річниця незалежності: план заходів національно-патріотичного виховання на наступний рік

Чернівецька ОДА
Тридцята річниця незалежності: план заходів національно-патріотичного виховання на наступний рік

Виставки, читацькі та мовні конкурси, зустрічі з письменниками, фестивалі, творчі диспути – план заходів на 2021 рік обговорили під час засідання Координаційного центру з національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Очолила його заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко. Про це повідомляє Чернівецька ОДА, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: В Україні з'являться нова відпустка і декрет для чоловіків: Рада ухвалила законопроєкт в першому читанні

План заходів національно-патріотичного виховання на наступний рікПлан заходів національно-патріотичного виховання на наступний рік

Нещодавно Уряд схвалив Стратегію національно-патріотичного виховання на 2020-2025 роки. Тож, через появу нових нормативних документів, виникла необхідність внести зміни до відповідних регіональних програм, які діють в області.

– Наступний рік є визначальним для держави Україна, адже ми святкуватимемо 30-ту річницю незалежності. Також в області відзначатимуть 400-річчя Хотинської битви та проведуть Всеукраїнський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Тож маємо забезпечити проведення у закладах освіти, культури інформаційних, освітніх, культурно-мистецьких, патріотично-виховних заходів, у тому числі у режимі «онлайн», спрямованих на покращення знань про історію України, формування правової культури, виховання громадянської свідомості, – зазначила Ірина Ісопенко.

Начальник Управління молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Олександр Погодін розказав про те, які національно-патріотичні заходи вдалось провести цьогоріч, незважаючи на складну ситуацію з COVID-19.

За словами директорки Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Людвиги Цуркан, національно-патріотичне виховання сьогодні стало одним із пріоритетних напрямків діяльності держави.

– Зараз ми говоримо не лише про формування високоморальної особистості, а людини, яка цінує і дотримується українських традицій, знає історію, культуру, мову, сповідує європейські цінності, а найголовніше – може бути готова до виконання свого обов’язку щодо захисту інтересів України, незалежності та територіальної цілісності нашої держави, – пояснила Людвига Цуркан.

Під час засідання також обговорили створення інтерактивних молодіжних просторів, покликаних привернути увагу молоді до культурної та історичної спадщини.

Читайте також: Учні більше ста шкіл на Буковині навчаються за очною формою

Буковинські освітяни розповіли, скільки учнів перебувають на самоізоляції через СOVID-19

#заходи #план #патріотичне виховання #освіта
Оголошення
live comments feed...