• Головна
  • Вчені переконані, що у США COVID-19 з'явився раніше за перші підтверджені випадки у Китаї
коронавірус
20:18, 1 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Вчені переконані, що у США COVID-19 з'явився раніше за перші підтверджені випадки у Китаї

коронавірус
COVID-19 з’явився у США ще у грудні 2019 року / фото з відкритих джерел

COVID-19 з’явився у США ще у грудні 2019 року / фото з відкритих джерел

Американські дослідники встановили, що перші інфікування коронавірусом відбулися у США ще у грудні 2019 року. Це дає додаткові підтвердження того, що вірус поширився планетою за декілька тижнів до того, як у Китаї зафіксували перші випадки COVID-19, пише 0372.ua.
Дослідження провели Центри США з контролю і профілактики захворювань, повідомляє hromadske з посиланням на Bloomberg.
Зазначається, що протестували майже 7,5 тисячі зразків донорської крові, яку їм надіслав американський Червоний Хрест. ЇЇ відібрали у період з 13 грудня по 17 січня 2019 року. Загалом антитіла виявили у 106 зразках крові.
"Результати цього звіту припускають, що інфекція SARS-CoV-2 могла бути у США у грудні 2019 року, раніше, ніж це припускали раніше", - йдеться в документі.
Дослідження показує, що в середині грудня коронавірус уже був у західній частині США. Водночас вчені кажуть, що досі невідомо, як саме люди інфікувалися: на місці чи під час поїздок за кордон.
А що думали раніше?
Повідомлення про «загадкову пневмонію, яка поширилася у китайському Ухані», вперше з’явилися наприкінці грудня 2019 року. Після швидкого розповсюдження по всьому місту у наступні тижні хворобу почали фіксувати у різних куточках планети. Вперше у США її офіційно підтвердили 19 січня.
Нове дослідження дозволяє краще зрозуміти те, що коронавірус тихо циркулював по всьому світу раніше, ніж про нього стало відомо. Це твердження може відновити дискусію про те, звідки він все ж походить.
Не перші подібні докази
Докази того, що вірус міг існувати й інфікувати людей за межами Китаю до 2020 року, були й раніше. Так, уже відомо, що один з пацієнтів у Франції заразився коронавірусом наприкінці грудня. 
#коронавірус #перші випадки #США #вчені
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...