• Головна
  • У "ковідній" лікарні в Одесі тіла мертвих по кілька годин лежать з живими
Новини України
18:26, 2 грудня 2020 р.
Надійне джерело

У "ковідній" лікарні в Одесі тіла мертвих по кілька годин лежать з живими

Новини України
У "ковідній" лікарні в Одесі тіла мертвих по кілька годин лежать з живими

У Одесі - критична ситуація із киснем у лікарнях, де лікують хворих на Covid-19. Про це повідомляє ТСН, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: Викрав нетбук, гроші та мотоцикл: військового з Буковини засудили за крадіжки

ЗМІ дізналися про критичну ситуацію лікарні Одеси  l

Подвір’я лікарні постійно заповнене чергами «швидких». Туди привозять хворих на COVID-19. Проте, за словами волонтерів, медики не справляються з виниклим навантаженням. Через що пацієнти з ускладненнями помирають просто в палатах від нестачі кисню, а тіла померлих можуть по кілька годин лежати поряд з живими.

Тамтешні мешканці виклали фото з загиблими у соціальну мережу, спровокувавши скандал. Свідки зафіксували мертвих як у палатах, так й у коридорах.

Інформацію з неякісною госпіталізацією журналістам підтвердив киянин Іван Кудрянський, який був змушений відправляти на лікування у медзаклад своїх батьків.

Волонтери ж додали, що пробували допомогти лікарні з киснем.

«Вони задихаються там, там не вистачає кисню, ми привозимо вже в стаціонар кисень. Я вчора пробивалася туди, я спокійна людина, але я кричала так, що думала, що у мене інсульт буде, щоб мене запустили в стаціонар, щоб я під'єднала пацієнтів до кисню, якого там не вистачає. Там вмирають люди», - каже керівник благодійного фонду «Корпорація Монстрів» Катерина Ножевнікова.

У лікарні відповідають, що відкрилися як сортувальний медзаклад лише тиждень тому і вже вщент наповнені інфікованими. Мертвих не можуть забирати вчасно через брак персоналу.

«Навантаження божевільне, є такі випадки, коли вмирають кілька пацієнтів, тому не завжди встигаємо це вчасно зробити, але вже робота налагоджується і додаємо ми людей, додаємо ми персонал», – пояснила заступниця директора з медичних питань Людмила Бірюкова.

У Чернівцях ж, також є проблеми з подачею кисню для хворих на коронавірус, проте ситуація не настільки критична.На днях, у Чернівецькій обласній клінічній лікарні були перебої з електроенергією, але проблему швидко  вдалося усунути.

Читайте також:Відкачували хворих з ліхтариками, чи ні - де ж правда?: Наталія Гусак відвідала Чернівецьку обласну клінічну лікарню

Викрав нетбук, гроші та мотоцикл: військового з Буковини засудили за крадіжки

ТСН

#Одеса #критична ситуація #коронавірус #хворі #кисень
Оголошення
live comments feed...