• Головна
  • Ворота ЧНУ реставруватиме власним коштом винуватець ДТП (ВІДЕО)
брама ЧНУ
13:13, 5 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Ворота ЧНУ реставруватиме власним коштом винуватець ДТП (ВІДЕО)

брама ЧНУ
Ворота ЧНУ реставруватиме власним коштом винуватець ДТП (ВІДЕО)
Відповідний договір водій уклав з адміністрацією Чернівецького національного університету, пише 0372.ua.
Архітектурна пам'ятка ЮНЕСКО, Чернівецький національний університет, і досі залишається без вікової унікальної брами, яку місяць тому на швидкості зніс автомобіль, передає ІА АСС з посиланням на репортаж НТН.
Як зазначається, водій Рено поїхав навпростець на корпус навчального закладу. І його не спинили ковані ворота резиденції. Машина протаранила огорожу, промчала ще 50 метрів алеєю і зупинилася після зіткнення з центральним корпусом пам'ятки.
Університет намагався знайти організацію, яка б змогла відреставрувати зіпсовані ковані елементи брами. Але водій, який скоїв ДТП, планує за власні кошти її відремонтувати.
"Ми уклали договір такого змісту, що він бере ці ворота і гарантує їх повернення у такому стані, як вони були до аварії, - повідомив Роман Петришин, ректор ЧНУ. - Питання фінансової сторони він узяв на себе. 
Ректор наголосив, що якби адміністрація вишу почала зачіпати фінансову сторону, то треба було робити оцінку. "А оцінку в нашій області не знайшлося, хто міг би зробити," - сказав Петришин.
#ворота ЧНУ #реставрація #водій #кошти
Оголошення
live comments feed...