• Головна
  • Температуру вище 37 у хворого на COVID-19 варто збивати: лікар пояснює чому
температура при COVID-19
15:11, 6 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Температуру вище 37 у хворого на COVID-19 варто збивати: лікар пояснює чому

температура при COVID-19
постійна висока температура, яка не знижується, - поганий симптом / фото з відкритих джерел

постійна висока температура, яка не знижується, - поганий симптом / фото з відкритих джерел

Пацієнтам, які у разі коронавірусу мають температуру вище 37 градусів, варто її збивати. Постійне підвищення температури може ускладнити перебіг хвороби COVID-19, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Вакцинувати від COVID-19 у 2021 мають намір половину українців

Таку думку в інтерв'ю ТСН.ua висловив головний лікар одного з діагностичних центрів Львову Тарас Жиравецький. 

"Ізраїльский медик Борис Бриль заявив, що температуру 37 потрібно збивати. Я таку ж саму заяву робив ще півроку тому, може більше, бо я побачив тенденцію, що ті пацієнти, які не знижують температуру 5-6 днів, вони просто плавно переїздять з дому до стаціонару," - говорить лікар.

З його слів нічого хорошого у температурі пацієнта немає, бо треба розуміти, як працює імунна система людини. "По-перше, вона викидає швидкі білки інтерферони, які виробляються нашою печінкою. Реакція нашого організму така – випустити великі ракети і спробувати перекрити усі фронти. Але вона достатньо руйнівна для нашого організму. Якщо ми температуру зупинимо і зменшимо – нічого не відбудеться, просто на 7-й день почнуть вироблятися антитіла, і ці антитіла почнуть блокувати вірус. Наш організм вважається більш потужною машиною, ніж будь-який препарат для знищення вірусу. Тобто, на 14 день вірус є знищеним за рахунок антитіл без температури", – говорить Тарас Жиравецький.

Лікар радить збивати температуру вищу 37,2 і залежно від віку людини. Якщо пацієнтові за 35 років, і якщо є супутні захворювання, і якщо температура тримається 6-7 днів, то збивати її обов'язково, каже лікар. 

"Якщо у перші дні така температура – то збивати її не треба, якщо пізніше тягнеться такий шлейф, то це для нас може бути проблемою. Якщо у перші дні у пацієнта є болі у суглобах, м’язах  – то треба збивати, нащо пацієнт має мучитися. В мене є багато колег, пацієнтів, які не збивали температуру, вони потрапляли до лікарні у досить важкому стані. Є теорія, а є практика. Я взагалі не знаю, хто придумав цю казку про "не збивати температуру". Треба пам’ятати, що коронавірус себе поводить трохи нетипово, і це не є класика ГРВІ", – розповів ТСН.ua Тарас Жиравецький.

Медик наголошує, що постійна висока температура, яка не знижується до 5-6 дня – це один з найнебезпечніших симптомів. Також небезпечний симптом –  коли людина не може встати з ліжка і має задишку. 

Читайте такожБез рекордів, але понад 11,5 тисяч інфікованих за добу: нові випадки в Україні

Лікар прогнозує, що пік другої хвилі COVID-19 накриє Україну у січні, а далі буде й третя

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#висока температура #коронавірус #лікар
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...