• Головна
  • Шмигаль запевняє, що січневий локдаун має тотальну підтримку місцевої влади
локдаун
17:02, 6 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Шмигаль запевняє, що січневий локдаун має тотальну підтримку місцевої влади

локдаун
Шмигаль запевняє, що січневий локдаун має тотальну підтримку місцевої влади
В уряді переконані, що в січні доведеться запроваджувати жорсткий карантин, який підтримують очільники міських рад та голови обласних адміністрацій. Натомість посилення карантинних обмежень до кінця року не буде, пише 0372.ua.
Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив на своїй сторінці у Фейсбук. 
У грудні посилення обмежувальних заходів не буде. Завдяки карантину "вихідного дня" нам вдалося дещо стабілізувати епідемічну ситуацію та розвантажити медичну систему. Цього тижня тричі кількість одужалих перевищувала кількість нових хворих, - йдеться у повідомленні.
Шмигаль зазначає, що зі слів міністра охорони здоров’я Максима Степанова, медична система держави протягом грудня впорається з нинішнім навантаженням.
"Проте з урахуванням динаміки захворюваності, припускаємо, що запроваджувати більш жорсткі карантинні заходи доведеться вже в січні," - каже він.
Прем'єр-міністр запевнив, що уряд спільно з місцевою владою працює над переліком можливих обмежень, для цього очільники міст та ОДА пройшли опитування та надали власну думку.
Зокрема, всі опитані підтримують заборону або обмеження діяльності святкових концертів, дискотек і нічних клубів, масових заходів у приміщеннях, хостелів, ТРЦ. 95 % опитаних вважають, що потрібно на час локдауну закрити музеї, кінотеатри і театри, заклади громадського харчування з організацією дозвілля. Також підпримали обмеження щодо роботи святкових ярмарків, спортзалів і фітнес-центрів.
Як зауважив Шмигаль, водночас міські голови та керівники ОДА виступають за роботу з частковими обмеженнями громадського транспорту (не більше, ніж кількість сидячих місць), закладів громадського харчування (доставка або на винос) та готелів (без зон розваг та харчування).
Повний перелік можливих карантинних обмежень буде представлений на засіданні Уряду 9 грудня.
#Шмигаль #локдаун #обмеження #підтримка місцевої влади
Оголошення
live comments feed...