• Головна
  • З двома заміненими суглобами - чемпіон світу!
Новини компаній
10:32, 10 грудня 2020 р.
Надійне джерело

З двома заміненими суглобами - чемпіон світу!

Новини компаній
З двома заміненими суглобами - чемпіон світу!

У 2014 році в клініці "Angelholm" Ярослав Васильчишин віртуозно провів операцію по заміні правого кульшового суглобу пацієнтові Ярославу Чалі. Це прославлений львівський атлет, заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, чотириразовий чемпіон та багаторазовий призер світу та Європи.

Спортсмен встановив 6 рекордів Європи та 70 рекордів України, 25 разів вигравав чемпіонати України з пауерліфтингу та жиму лежачи. Цікавим фактом є те, що саме Ярослав Чала приніс незалежній Україні першу медаль міжнародних змагань у 1991 році.

Після вдалої операції біль відійшов і спортсмен зміг повернутися до улюбленої справи. Та згодом його почав турбувати й лівий кульшовий суглоб. Ярослав Чала тепер вже без будь-яких вагань у 2016 році знову звернувся в клініку «Енгельхольм» та замінив другий суглоб. Результатом операції спортсмен був просто вражений! Вже за тиждень після хірургічного втручання повернувся додому, а відтак - до улюбленої справи і взявся за тренування.

«У Васильчишина - золоті руки, - каже пан Ярослав.- Завдяки йому я позбувся нестерпного болю і тепер взагалі не відчуваю, що в мене ендопротези – просто свої ноги! на 15-ий день після операції викинув палки і почав тренуватися. Всьо!»

Він продовжив тренування, поступово збільшуючи навантаження. Це просто дивовижно, яких результатів він досягнув!

У 2018 році в канадському місті Калгарі стартував чемпіонат світу з класичного пауерліфтингу, на якому наш прославлений атлет у віці 70 років виборов золоту нагороду. І зробив він це з двома штучними суглобами! Неймовірне досягнення – і особисте, і для країни – це приклад спортивного довголіття! Україна – на вищій сходинці п’єдесталу! Виступаючи у ваговій категорії до 105 кг, спортсмен встановив світовий рекорд, який становив у жимі – 150,5 кг., присів з вагою – 160 кг, та встановив показник у становій тязі 205 кг. Це справді був унікальний випадок, який показав унікальний спортсмен завдяки унікальним лікарям шведсько-українського медичного центру «Angelholm».

У січні 2020 року Ярослав Чала зробив контрольний знімок та показав його своєму лікареві – Ярославу Васильчишину. Обидва залишились вкрай задоволеними – рентген показав, що суглоби стоять впевнено, знос суглобів відсутній, а самопочуття спортсмена – на найвищому рівні.

«Те, що я побачив, - коментує Ярослав Васильчишин, - мене дуже потішило: суглоби були в ідеальному стані, ніби їх оперували вчора, а не 6 років назад.Я своїм пацієнтам після операцій забороняю підіймати важке, але це – унікальний випадок. До речі, важливо відзначити, що у нас часто пацієнти після операцій по заміні суглобів повертаються до попереднього життя. Серед них і спортсмени, і гірники, які далі працюють у шахтах, багато моряків з Одеси, які після операції знову йдуть у море».

Ендопротезування часто називають «розумною операцією для розумних людей». Адже дуже важливо, як людина ставиться до свого здоров’я і чи правильно поводиться після неї: зміцнює м’язи, поступово нарощує об’єм рухів та навантаження, ведучи при цьому активний здоровий спосіб життя.

«Суглоби, які ми зараз імплантуємо, - говорить пан Васильчишин, - дуже надійні. Вони мають працювати щонайменше 25-30 років. Головне - їх правильно імплантувати. Що важливо, ми використовуємо лише ті ендопротези, які перевірені часом».

Понад 25 років фахівці клініки «Angelholm» проводять операції по заміні великих суглобів. Про досвід хірургів свідчить те, що складні хірургічні втручання вони виконують за мінімально короткий час: на кульшовому суглобі - за пів години, на колінному - від 40 хвилин.

Гарні результати роботи шведсько-української клініки "Енгельхольм"– це не лише потужне сучасне матеріально-технічне забезпечення та гарні умови перебування. Найголовніше – тут працюють висококваліфіковані досвідчені фахівці, а віртуозна робота хірургів клініки, злагоджена співпраця адміністраторів, молодшого та середнього медичного персоналу дозволяють центру «Angelholm» надавати широкий спектр медичної допомоги на найвищому світовому рівні, застосовуючи європейські методики та технології у лікуванні та реабілітації пацієнтів медичного закладу.

Ярослав Чала каже, що рекомендуватиме усім своїм знайомим лише «Енгельхольм» у Чернівцях, адже переконаний: встановити світовий рекорд та продовжити заняття спортом зміг тільки завдяки професіоналам клініки «Енгельхольм».

Автор - Халявка Тетяна.

Контактна інформація:

Шведсько-український медичний центр «Angelholm», місто Чернівці, вул. Руська, 185-В

#заміна суглобів #лікування суглобів у Чернівцях #клініка Angelholm
Оголошення
live comments feed...