• Головна
  • Чернівчанка перемогла у конкурсі для українських видавництв
Перемога
18:46, 9 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Чернівчанка перемогла у конкурсі для українських видавництв

Перемога
Чернівчанка перемогла у конкурсі для українських видавництв

Серія лекцій та воркшопів для видавців дитячої літератури з різних міст України тривала з 30 листопада по 8 грудня. Учасники спілкувалися на теми сучасних європейських трендів у дитячій літературі. Також спікери з ЄС та України розповідали про нетворкінг, презентації видавництв, допомогли розібратися з каталогами та поділились інформацією про книжкові ярмарки в Європі, а відтак учасники конкурсу презентували свої проєкти.

Нагадуємо, раніше ми писали: "Укрпошта" попередила українців про нову шахрайську схему. Як вберегтися

Христина Венгринюк

Переможців обирало професійне журі, до якого увійшли Малгожата Свендровська, Габріела Дуль, Шарлотта Ларат, Сюзанна Копе.

- Всі ми в останній день презентували проекти над якими працювали 9 днів на основі лекцій, які прослухали від менторів, - розповідає редакторка дитячого арт-видавництва "Чорні вівці"  Христя Венгринюк. - Ми представляли свої видавництва візуально і презентували наші книжки таким чином, як би це ми робили з агентами інших видавництв на міжнародних книжкових ярмарків. Проте ментори та куратори упродовж 9 днів спостерігали за нами, за нашою активністю та присутністю, тому висновки зробили на основі всієї роботи, не лише останньої презентації.

На що витратить стипендію без вагань відповідає, що на видання книжки. Але на яку саме поки тримає в таємниці.

- Поки це інтрига, нині польський інститут книжки допомагає мені вийти на автора, бо півтора роки на нього "полюю" і все безрезультатно, - каже Х. Венгринюк. – Мрію щоб все склалось.

Читайте також: Синоптики попереджають про складні погодні умови та ожеледь у Чернівецькій області

Кого шукають роботодавці Буковини: перелік вакансій

ПОГЛЯД

#перемога #редактор,видавництво #Чернівці
Оголошення
live comments feed...