• Головна
  • Електронне посвідчення водія. Експеримент продовжили ще на рік
Новини України
11:35, 10 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Електронне посвідчення водія. Експеримент продовжили ще на рік

Новини України
Електронне посвідчення водія. Експеримент продовжили ще на рік

Кабінет міністрів України продовжив реалізацію проєкту з запровадження електронного посвідчення водія та електронного свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу до 29 листопада 2021 року. Відповідну постанову уряд схвалив на засіданні 9 грудня, передає "Укрінформ".

Нагадуємо, раніше ми писали: ВООЗ назвала головні причини смертності в світі за останні двадцять років

Згідно з текстом пояснювальної записки, відповідно до постанови прийнятої у 2019 році експериментальний проєкт в рамках якого е-посвідчення водія та е-свідоцтво про реєстрацію можна пред’являти поліцейським замість фізичних копій документів мав тривати до 29 листопада 2020 року. Оскільки згідно з чинним законодавством Кабмін має право впроваджувати експерименти в сферах своєї відповідальності не довше ніж протягом двох років, проєкт з е-посвідченнями водія може бути продовжено до 29 листопада 2021 року.

Таким чином, українські водії зможуть пред’являти електронні посвідчення водія та довідки про реєстрацію транспортного засобу протягом ще 10 місяців.

Нагадаємо, постанова Кабінету міністрів № 956 "Про реалізацію експериментального проєкту щодо застосування електронного посвідчення водія та електронного свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу" була прийнята урядом 23 жовтня 2019 року.

Читайте також:Офіційна дата локдауну: Кабмін визначився

На Буковині у пожежі травмувався чоловік, який заснув на печі

#посвідчення водія #електронне #продовження #термін
Оголошення
live comments feed...