• Головна
  • Запуск онлайн-сервісу Uklon у Чернівцях
Онлайн-сервіс
17:49, 10 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Запуск онлайн-сервісу Uklon у Чернівцях

Онлайн-сервіс
Запуск онлайн-сервісу Uklon у Чернівцях

Відтепер онлайн-сервіс замовлення авто Uklon доступний у Чернівцях, пише 0372.ua.

Протестувати функціонал можна, завантаживши додаток Uklon в App Store чи Google play. Вартість поїздок стартує від 30 гривень. А для усіх нових клієнтів у Чернівцях діє знижка 50% на перші три поїздки!

«Напевно, 2020 рік ні для кого не був легким. Uklon – не виключення. Але цьогорічні перешкоди принесли й позитивні виклики для компанії, які стимулювали її розвиток і розширення. Тому ми дуже пишаємось ще одним новим містом на карті, де є Uklon і дякуємо усім, хто любить наш сервіс”, - каже співзасновник та операційний директор компанії Uklon Сергій Смусь.

Перша поїздка через додаток Uklon була виконана 25 березня 2010 року й цього року компанія святкує своє 10-річчя.

“Чернівці і Житомир – 2 останні відкриті міста з 8 нових у цьому році. Наразі онлайн-сервіс Uklon має найбільше географічне покриття в Україні, охоплюючи 19 міст різних регіонів. Цей факт мотивує нас щоденно працювати над якістю послуг і покращувати роботу сервісу”, - розповідає директор з розвитку Uklon Максим Остапюк.

Нагадаємо, що Uklon відмовився від співпраці з надбюджетними автівками та підвищив суму безкоштовного страхування життя пасажирів і водіїв сервісу до 1 мільйону гривень.

Читайте також: В буковинські лікарні госпіталізували ще майже шістдесят осіб

Через негоду в Чернівцях не працюють радіостанції

#Онлайн-сервіс Uklon #сервіс по замовленню авто Чернівці
Оголошення
live comments feed...