• Головна
  • Як вибрати агентство нерухомості у Чернівцях?
Поради
17:53, 10 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Як вибрати агентство нерухомості у Чернівцях?

Поради
Як вибрати агентство нерухомості у Чернівцях?

Деякі люди, які бажають провести операцію з нерухомістю, при виборі агентства нерухомості керуються виключно дешевизною вартості послуг ріелтора. Однак невисока ціна не тільки не гарантує високу якість надаваних послуг, а, скоріше навпаки, сигналізує про те, що тут щось нечисто. Як вибрати агентство нерухомості у Чернівцях розповідає сайт 0372.ua.

На що звернути увагу під час вибору агентства нерухомості у Чернівцях:

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ, СЕРТИФІКАТ: Як правило, передові рієлторські компанії Чернівців, діяльність яких спрямована на високу якість послуг, що надаються, проходять добровільну сертифікацію і підтверджують відповідність якості послуг. А тому, ризик зіткнутися з непрофесіоналізмом або порушенням норм практики рієлторської діяльності при зверненні в таке агентство мінімальний.

ЧАС РОБОТИ АГЕНТСТВА НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ: 3-5 років активної роботи мінімальний термін, який говорить про надійність і стабільність компанії. 

СТАЖ І ПРОФЕСІОНАЛІЗМ СПІВРОБІТНИКІВ: Від знання всіх тонкощів, нюансів, "підводних каменів" на ринку нерухомості Чернівців залежить і якість послуг. Тільки висококласні фахівці-професіонали з великим досвідом роботи (стаж не менше 3-5 років) в певному секторі ринку (житлова вторинна нерухомість, новобудови, нерухомість для бізнесу, заміська нерухомість, елітна нерухомість, оренда квартир) надають дійсно якісні послуги. 

РОЗМІР АГЕНТСТВА: Яке агентство нерухомості в Чернівцях краще: велике чи маленьке? Ми рекомендуємо великі і середні рієлторські компанії. Вони, як правило, будують свою роботу на більш високому професійному та організаційному рівні. 

БЕЗПЕКА УГОД: Необхідно поцікавитися, як агентство піклується про безпеку угод. Чи несе повну відповідальність за роботу своїх співробітників і страхує чи професійну відповідальність рієлторів (і на яку суму)? Чи використовує в своїй роботі безпечні розрахунки?

МАКСИМАЛЬНА ЗРУЧНІСТЬ: Лідери рієлторського бізнесу Чернівців роблять свої послуги максимально зручними. Подивіться на:

  • Офіс - оснащеність, сучасність, зручне місце розташування.
  • Повний комплекс послуг. Бажано, якщо в одному агентстві можна вирішити всі питання: продаж Вашої нерухомості, підбір (пошук) необхідної нерухомості, отримання іпотечного кредиту на придбання нерухомості, наймання (оренда), питання, пов'язані з оподаткуванням, спадкуванням, даруванням, страхуванням нерухомого майна, державною реєстрацією угод з нерухомістю, безпечними розрахунками, юридичні консультації тощо.
  • Організацію роботи. Судити про рівень організації роботи агентства можна за допомогою таких непрямих ознак, як: наявність юриста, можливість легко додзвонитися в офіс компанії, власний Інтернет-сайт, електронна пошта, посвідчення співробітників агентства, робота офісу без вихідних і перерв. 

РЕПУТАЦІЯ І ПОПУЛЯРНІСТЬ: Звичайно, краще вибрати агентство з ім'ям. Репутація і популярність - це показник статусу компанії, високої якості послуг, що надаються, компетентності співробітників фірми і рівня організації роботи.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДРУЗІВ І ЗНАЙОМИХ: Не останньою оцінкою високої якості і надійності роботи рієлторської компанії служать добрі відгуки близьких, друзів, знайомих. Як правило, це свідчить про повагу, увагу до клієнта, до його проблем, побажань, вимогливості до себе, своєї роботи, грамотності в проведенні операцій і в юридичних питаннях.

Пам'ятайте: професіонали агентства нерухомості зобов'язані заощадити Ваш час, сили, нерви, надати Вам максимальний вибір, зручність, забезпечити безпеку.

Вибрати найкраще агентство нерухомості Чернівців Ви можете на сайті міста Чернівці в розділі Довідник - Нерухомість!

#рієлтор чернівці #агентство нерухомотсті - як обрати
Оголошення
live comments feed...