• Головна
  • На Буковині завершують роботи з реконструкції ділянки дороги у Недобоївцях
ремонт дороги
14:30, 11 грудня 2020 р.
Надійне джерело

На Буковині завершують роботи з реконструкції ділянки дороги у Недобоївцях

ремонт дороги
На Буковині завершують роботи з реконструкції ділянки дороги у Недобоївцях

Ділянку дороги Н-03 на км 317+564 - км 323+911, що простягається селом Недобоївці Хотинського району, планують завершити до кінця року. Наразі підрядник облаштовує тротуари, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Головна ялинка краю уже в Чернівцях

6,4 км траси Житомир-Чернівці - з новим покриттям. Підрядник завершив роботи з укладання верхнього шару з щебенево-мастикового асфальтобетону. Про це повідомляється на офіційному порталі Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області.

Ремонт ділянки дороги Н-03 у Недобоївцях розпочали ще 27 травня у рамках "Великого будівництва". 

До грудня зробили: демонтували бордюри; провели регенерацію існуючих шарів дорожнього одягу на глибину 18 см за технологією холодного ресайклінгу; влаштували нижній шар з крупнозернистого асфальтобетону, завтовшки 10 см; влаштували верхній шар з ЩМА, завтовшки 5 см на усій протяжності ремонтованої ділянки; зробили з'їзди; відновили водовідведення на всій протяжності відремонтованої ділянки дороги; нанесли дорожнє маркування. 

У Службі зазначають, що наразі підрядна організація влаштовує тротуари.

Залишається ще виконати роботи з встановлення дорожніх знаків. Здати об’єкт в експлуатацію підрядник повинен до кінця цього року.  Об’єкт готовий на 98%. Ремонтні роботи виконує підрядна організація ТОВ «ШБУ -77» на замовлення Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області.

Читайте такожВід початку грудня на Буковині трапилося близько півсотні ДТП (ФОТО)

Трагічна смерть: через пожежу загинула буковинка

#дороги #ремонт
Оголошення
live comments feed...