• Головна
 • Безкоштовна вища європейська освіта у Словаччині
Новини компаній
16:35, 11 грудня 2020 р.

Безкоштовна вища європейська освіта у Словаччині

Новини компаній
Безкоштовна вища європейська освіта у Словаччині , фото-1

Вибір країни навчання є важливим кроком для майбутніх студентів. Пропонуємо абітурієнтам звернути увагу на Словаччину, так як іноземним студентам надається можливість отримати безкоштовну європейську освіту навчаючись у державних університетах цієї країни словацькою мовою.

Словаччина в останні кілька років переживає економічний зріст, створюються нові підприємства, збільшується потреба в висококваліфікованих кадрах.

Безкоштовна вища європейська освіта у Словаччині , фото-2

Чому українці обирають Словаччину для навчання?

 • Щоб стати студентом словацького Університету не потрібно ЗНО, зарахування проводиться на основі оцінок в атестаті. Чим вищий середній бал тим більший шанс поступити в обраний університет.
 • Зарахування на навчання переважно проводиться без вступних іспитів (окрім напрямків медицина, спорт, архітектура – потрібно портфоліо).
 • Можливість подати заяву у безліч університетів.
 • Можливість брати участь у програмах Work&Travel та Erasmus, провчитись семестр або рік в іншій країні, стажування в міжнародних компаніях.
 • Диплом Європейського зразка який відповідає міжнародним стандартам та не потребує підтвердження в країнах ЄС, США, Канаді, Великобританії, Австралії та інших країнах.
 • Міжнародний студентський квиток ISIC який надає безліч знижок для студентів не тільки у Словаччині, але і в країнах ЄС ( проїзд в міському транспорті, покупка канцелярії, одягу, відвідування музеїв, харчування в MC Donalts та інше).
 • Високий рівень безпеки.
 • Можливість офіційно працювати у вільний від роботи час, з/п студента від 3,5 – 5 євро/год.
 • Низькі витрати на проживання та харчування. Проживання в студентському гуртожитку обійдеться в 60-80 євро на місяць, а витрати на харчування близько 150 євро на місяць.
 • Віза не потрібна. Усі студенти мають можливість оформити ВНЖ на весь період навчання.
 • По завершенні навчання випускники мають можливість продовжити ВНЖ на 9 місяців з метою пошуку праці або підписати контракт з роботодавцем та офіційно працювати.
Безкоштовна вища європейська освіта у Словаччині , фото-3

Крім того, словацька мова та культура близькі до української. Для вивчення словацької мови на необхідному рівні для навчання у ВУЗі достатньо лише 2-4 місяці. Сама країна знаходиться в центрі Європи, межує з Чехією, Австрією, Угорщиною, Польщею та Україною, тут можна відвідати красиві історичні міста та старовинні замки. Також у Словаччині можна знайти велику різноманітність ландшафтів: гори, пагорби, рівнини, річкові долини. Країна має багату культурну та історичну спадщину та є цікавою для туризму.

Спеціальності які найчастіше обирають студенти з України в університетах Словаччини: ІТ, філологія, інженерія, менеджмент, маркетинг.

Найпопулярнішими університетами Словаччини є Технічний Університет у м. Кошице, який являється ведучим технічним ВУЗом в Словаччині та відомий за межами країни, займає третє місце в рейтингу серед 37 університетів та Пряшевський Університет який займає сьому позицію в рейтингу університетів Словаччини.

Фахівці Міжнародної консалтингової компанії «NOVAR» допоможуть Вам з вибором навчального закладу , формуванням пакету документів для подачі в університет та нададуть повний супровід у подачі документів та адаптації в Словаччині.

Докладніше про університети Словаччини дивіться на сторінці https://www.iccnovar.com/osvita-za-kordonom/navchannja-u-slovachchini/bezkoshtovna-vishha-osvita-u-slovachchini/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...