• Головна
  • Порно на контрольній: викладач Львівського вишу показував студентам нецензурні картинки
університет
19:06, 11 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Порно на контрольній: викладач Львівського вишу показував студентам нецензурні картинки

університет
Порно на контрольній: викладач Львівського вишу показував студентам нецензурні картинки
Викладач Національного університету "Львівська політехніка" влаштував контрольну для студентів, де показували порно, пише 0372.ua.
Про інцидент розповіла випускниця "Львівської політехніки" Наталія Кіндратів, передає Еспресо.
"Її слова підтверджують відео спілкування студентів із викладачем і проходження контрольної, які є в нашому розпорядженні. Порнографічні зображення показувалися в програмі, яку Дмитро Зербіно розробив для тестування студентів", - йдеться у повідомленні.
У розмові зі студентами викладач пояснює, чому вони могли бачити зображення порнографічного змісту в контрольній роботі.
"Є певна методика, яка була винайдена в Японії, що людина повинна навчатися із задоволенням і ефект задоволення повинен бути присутнім у всіх позитивних діях… Якщо ви любите військову дисципліну, є різні люди, які отримують задоволення від різних речей. Якщо ви отримуєте задоволення від чогось іншого, то повинні знайти, від чого саме, щоб ви могли підібрати картинки саме для вас", - сказав викладач.
Також у розмові з викладачем студенти говорять, що їм ще не виповнилося 18 років.
Зербіно зазначив, що сам він ці зображення не переглядав. А також вказав, що студенти "мають право закривати очі чи відвертатися від екрана".
За словами Наталії Кіндратів, порнографічні зображення в контрольній цього викладача показуються вже кілька років, і про це відомо студентам і викладачам кафедри. 
#порнографічні картинки #університет #викладач #контрольна
Оголошення
live comments feed...