• Головна
  • У Чернівецькому госпіталі ветеранів лікуватимуть хворих на COVID-19
госпітальні бази
12:22, 14 грудня 2020 р.
Надійне джерело

У Чернівецькому госпіталі ветеранів лікуватимуть хворих на COVID-19

госпітальні бази
У Чернівецькому госпіталі ветеранів лікуватимуть хворих на COVID-19
На Буковині планують розгорнути госпітальну базу для хворих на COVID-19 у ще одному медичному закладі – госпіталі ветеранів війни, пише 0372.ua.
Відповідну заявку вже подали до Міністерство охорони здоров'я України та Центрального штабу із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Про це повідомляється на офіційному порталі Чернівецької ОДА. 
Як розповіла заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак, госпітальну базу у закладі планують розгортати поступово, до можливого нового спалаху COVID-19 у кінці січня та у лютому.
"Разом із керівництвом госпіталю визначили, що для початку виділимо для недужих із коронавірусом 40 ліжок. Тут зможемо надавати допомогу чернівчанам, щоб не возити їх у районні центри, – пояснила Наталія Гусак.
Крім того, вона розповіла, що у грудні іще мають змогу фінансово підсилити майбутню госпітальну базу, необхідні для цього документи скерували до Національної служби здоров’я України. У медичному закладі також планують збільшити кількість точок доступу до кисню.
#госпітальна база #коронавірус #госпіталь
Оголошення
live comments feed...