• Головна
  • Чернівецька лікарня швидкої допомоги отримала новий комп’ютерний томограф
томограф
08:10, 15 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Чернівецька лікарня швидкої допомоги отримала новий комп’ютерний томограф

томограф
Чернівецька лікарня швидкої допомоги отримала новий комп’ютерний томограф
У лікарню швидкої медичної допомоги доправили новий комп’ютерний томограф, діагностика хворих на якому проводитиметься безоплатно, пише 0372.ua
Вартує обладнання 18,5 мільйона гривень. Придбали його централізовано за кошти державного бюджету. Займалося цим ДП «Медичні закупівлі». Про це йдеться на офіційному порталі Чернівецької ОДА.
Встановлять 64-зрізовий томограф у реконструйованому за програмою Президента України "Велике будівництво" приймальному відділенні лікарні.
Як зазначила заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак, в області проводиться системна робота щодо оновлення матеріально-технічного устаткування лікувальних закладів і покращення якості надання медичної допомоги на території області.
"Так, нещодавно закупили 14 нових машин "швидкої допомоги". Водночас розуміємо, що ці автівки мають доправити людину до приймального відділення із найсучаснішим діагностичним обладнанням, аби там вона могла отримати якісну невідкладну допомогу," – сказала вона .
Заклад надаватиме послугу діагностики безкоштовно.
Також до кінця грудня новий комп’ютерний томограф отримає обласна клінічна лікарня та Сторожинецька ЦРЛ. У Вижницьку та Сокирянську лікарні такі апарати привезуть на початку січня 2021 року.
#томограф #нове обладнання #ЛШМД #приймальне відділення
Оголошення
live comments feed...