• Головна
  • "Діяв в інтересах громади": голова Чернівецької облради Мунтян розповів про хабар і кримінальну справу
Іван Мунтян
12:26, 15 грудня 2020 р.
Надійне джерело

"Діяв в інтересах громади": голова Чернівецької облради Мунтян розповів про хабар і кримінальну справу

Іван Мунтян
"Діяв в інтересах громади": голова Чернівецької облради Мунтян розповів про хабар і кримінальну справу
Посадовець підтвердив, що запропонував бізнесмену бути інвестором одного з санаторіїв, який розвалювався. Натомість зазначив, що кримінальна справа була порушена проти митників, до яких Мунтян відношення немає, пише 0372.ua

Нагадуємо, ми писали раніше, що Верховна Рада повернула повноваження НАЗК щодо перевірок декларацій посадовців

Іван Мунтян сьогодні, 15 грудня, скликав брифінг, під час якого підсумував свою роботу на посаді очільника Чернівецької обласної ради та прокоментував кримінальну справу про хабар, через яку був відсторонений від виконання своїх обов`язків, повідомляє ІА АСС.

Як відомо, голову Чернівецької обласної ради підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України. За версією слідства, підозрюваний висловив прохання одному із підприємців області надати йому неправомірну вигоду у сумі 400 000 доларів США за сприяння в передачі в оренду оздоровчого комплексу. У подальшому, правоохоронні органи задокументували факт отримання ним частини обумовлених коштів у розмірі 180 000 доларів США.

"Кримінальна справа була порушена ще у 2017 році проти митників. Я ніякого відношення до митниці не маю. Те, що я вже біля 30 років дружу з Кушніром, це не секрет. І те, що я після роботи приходив до нього, а там був пристрій, який фіксував розмови, - каже Іван Мунтян. - Я дійсно запропонував йому бути інвестором одного з санаторіїв, який розвалюється. Соромно, що так воно стається в нашій області. Тоді як на Івано-Франківщині, Закарпатті, Львівщині такі санаторії розвиваються і дають прибутки області", - сказав він.

"Я дійсно запропонував, це зафіксовано. Можливо, не до кінця ця ситуація розв’язана, але я доведу свою правоту. Я діяв тільки в інтересах громади області, згідно чинного законодавства", - розповів Іван Мунтян.

Читайте також: Мунтян повернувся до роботи: суд не зміг продовжити відсторонення через хворобу

Чернівецьку районну раду очолив полковник СБУ

#Мунтян #облрада #кримінальна справа #хабар
Оголошення
live comments feed...