• Головна
 • Вирівнювання зубів у Чернівцях - подаруйте собі ідеальну посмішку
Новини компаній
11:46, 17 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Вирівнювання зубів у Чернівцях - подаруйте собі ідеальну посмішку

Новини компаній
Вирівнювання зубів у Чернівцях - подаруйте собі ідеальну посмішку

Красива та здорова усмішка - мрія кожного з нас. Та часто буває так, що через певні анатомічні особливості, неправильний ріст зубів, травми щелепи наша посмішка виглядає не так, як хотілося б. Замість того, щоб насолоджуватися моментами і посміхатися на всі 32, ми ховаємось, соромимось і стараємось зайвий раз нікому не демонструвати свої зубки. А дарма, адже у сучасній стоматології вже давно є безліч методик для якісного вирівнювання зубів. Але як підібрати оптимальний варіант для себе та куди звернутися?

Якісна ортодонтія у Чернівцях вирішить ваші проблеми

Ортодонтія - це розділ стоматології, який займається вивченням етіології, діагностики, методів профілактики і лікування зубо-щелепних аномалій. Інакше кажучи, виправляє і вирівнює різні патології зубного ряду, перетворюючи посмішку. 

Ортодонтія у Чернівцях

Коли варто піти до ортодонта:

 • Зуби далеко розташовані один від одного
 • Є щілина між передніми зубами
 • Зуби криво ростуть
 • Зуби стоять не на своєму місці в зубному ряду
 • Неправильний прикус

Основна мета якісного ортодонтичного лікування - досягнення правильного змикання зубів, естетики посмішки та обличчя, а також стабільність результату реставрації зубних рядів.

Перед початком ортодонтичного лікування проводиться якісний аналіз рентгенівських знімків пацієнта і діагностичних моделей. У деяких випадках лікар-ортодонт проводить функціональну діагностику скронево-нижньощелепного суглоба. В окремих випадках потрібна консультація стоматолога ортопеда, пародонтолога, або хірурга.

В основному, час активного лікування становить від 1 до 2 років. Проте фактичний час, витрачений на лікування, буде залежати від віку пацієнта, співпраці з лікарем та індивідуальних особливостей.

Лікування брекетами 

Класичний і універсальний метод - це брекет система. Брекет система або брекети - це ортодонтичні незнімні конструкції для корекції положення зубів. Фіксують брекети з зовнішньої або внутрішньої сторони зубного ряду.

Лікування зубів брекетами у Чернівцях

У складних клінічних випадках зовнішні брекети найбільш оптимальні. Вони володіють великим набором специфічних методик та інструментів переміщення зубів. Якщо говорити про більш прості випадки корекції зубів, то і тут зовнішні брекети мають перевагу перед внутрішніми, які дозволяють значно скоротити вартість лікування.

Переваги класичних, зовнішніх брекетів:

 • Оптимальні терміни лікування і вартість.
 • Вирішення складних завдань

Лікування елайнерами

Елайнери - це сучасна технологія, в основі якої - набір прозорих кап. Капи виготовляються індивідуально на основі сканування зубних зліпків і 3d- моделювання переміщення зубів. Цей метод дозволяє лікарю попередньо спланувати всі необхідні переміщення зубів. А також дає пацієнтові можливість побачити як будуть виглядати його зуби після лікування. Елайнери виготовляються тільки після ретельного віртуального планування лікування і узгодження з пацієнтом.

Переваги елайнерів:

 • Їх можна знімати. Відповідно, це значно спрощує процес чищення зубів і прийому їжі.
 • Скорочується частота відвідування лікаря-ортодонта. (1 раз в 3 місяці замість щомісячного відвідування)
 • Елайнери практично непомітні на зубах.

Куди звернутися у Чернівцях

Послуги вирівнювання зубів у Чернівцях надає клініка DENTIST DR. VALENTIN GOLOVACH. Тут Ви знайдете якісний сервіс та швидке лікування усіх стоматологічних проблем, в тому числі ортодонтичних. Спеціалісти клініки нададуть якісну консультацію та допоможуть підібрати найкращий спосіб лікування. У клініці використовують сучасні безпечні цифрові технології та працюють з перевіреними медичними протоколами.

Записуйтесь на прийом:

#вирівнювання зубів чернівці #брекети #елайнери #ортодонт чернівці #вирівнювання зубів недорого #выравнивание зубов черновцы #выровнять зубы в черновцах
Оголошення
live comments feed...