• Головна
  • У суботу в Чернівцях проведуть особливий квартирник для особливих дітей
Благодійність
13:48, 17 грудня 2020 р.
Надійне джерело

У суботу в Чернівцях проведуть особливий квартирник для особливих дітей

Благодійність
У суботу в Чернівцях проведуть особливий квартирник для особливих дітей

19 грудня о 17:00 у ГО "Особливі серед нас", на Богдана Хмельницького, 4/4, відбудеться "Особливий квартирник", пише 0372.ua з посиланням на Фейсбук-сторінку громадської організації "Особливі серед нас".

Квартирник пройде в двох форматах — онлайн та офлайн. Трансляцію можна буде подивитися на сторінці "Особливі серед нас" у фейсбуку. А якщо ви маєте бажання послухати музику наживо, можна прийти за вказаною адресою та підтримати Особливий простір і придбати: 

  • листівки, зроблені руками особливчиків;
  • особливі футболки;
  • фотокартини.

"Наш квартирник складатиметься з двох блоків. О 17.00 для вас співатиме Андрій Рибарчук, а о 18.30 почнеться виступ братів Мельників. Між їхніми виступами йтиме презентація лотів. До речі, ми підготували багато різного та класного! Ви зможете придбати книги – в нас є дитяча, розвиваюча, методична та художня література.

Ми покажемо вам витвори мистецтва особливих дітей, зроблені на арттерапевтичних майстеркласах: святкові листівки, прикраси для дівчат, мило та  різні милі дрібнички, зроблені із особливою любов’ю. Будуть представлені акварелі нашої талановитої Ірочки Попович, знаної мисткині, яка вчить малювати наших діток.

Також виставлятиме свої чарівні картини Данило Гулько, наш юний особливий художник, роботи якого знають і купують не лише в Україні, а й далеко за її межами. А ще ви зможете придбати експонати фотовиставки «Особливі пригоди» –надруковані фото та футболки з фотопринтами #особлива_футболка. Придбавши лоти, ви допоможете існувати «Особливому простору», приміщення якого ми орендуємо," - вказано на сторінці організації.

Подивитися концерт та придбати лоти відвідувачі зможуть  за адресою вул. Б. Хмельницького 4/4. Або ж в онлайні, під час прямої трансляції, на фейсбук-сторінках "Особливі серед нас" та "Шпальта".

"Просто залишайте заявки на лоти в коментарях і ми зв’яжемося з кожним із вас особисто. Якщо ви живете в інших містах — не переймайтеся, бо ми зможемо відправити Новою поштою усе, крім Рибарчука та Мельників," - додають у дописі.

#"Особливі серед нас" #благодійний захід для особливих дітей
Оголошення
live comments feed...