• Головна
  • Чому українські підприємства не відмовляються від вітчизняної гідравліки
Реклама
15:53, 18 грудня 2020 р.

Чому українські підприємства не відмовляються від вітчизняної гідравліки

Реклама
Чому українські підприємства не відмовляються від вітчизняної гідравліки, фото-1

Розвиток виробництва гідравлічних систем в Україні беруть початок ще з часів СРСР, коли потреби промисловості відчували гостру потребу в подібному обладнанні. Ще в ті далекі часи його випускали в деяких країнах Європи, а також в США і Японії, хоча на відміну від СРСР, воно не було так стандартизовано.

Сучасні реалії позначили необхідність у подальшому розвитку даного виробництва, хоча сучасні ринки відкриті і без будь-яких труднощів сьогодні можна придбати гідравлічне обладнання для будь-якої галузі народного господарства. Однак науково-технічний потенціал не дозволяє відмовлятися від власних розробок.

4 основні причини популярності вітчизняної гідравліки

Якщо не брати до уваги те, що підприємства, що випускають гідравлічне обладнання, забезпечують велику кількість людей роботою, власне виробництво має й інші причини, щоб її розвивати.

Цінові переваги

Однією з основних причин є відсутність митних зборів на ввезення будь-якого обладнання з-за кордону і прив'язка до курсу іноземної валюти. Зверніть увагу на асортимент гідравлічного обладнання на наших українських торгових майданчиках, таких як Булат Метал. Аналіз цін відразу позначить вигоду, оскільки вітчизняне обладнання коштує дешевше за імпортні аналоги, навіть якщо врахувати, що воно може включати деякі імпортні комплектуючі.

Терміни поставок

На жаль, сучасні реалії, пов'язані з періодичним карантином, створюють труднощі з поставками, так як кордони бувають закритими. Вітчизняне обладнання без затримок може бути доставлено в будь-яку точку України.

Рівень сучасного виробництва дозволяє випускати техніку з мінімальною кількістю відмов в роботі, а також для використання в наших кліматичних умовах. Попросту кажучи, техніка надійна і при дотриманні всіх рекомендацій по експлуатації здатна працювати так саме довго, як і імпортна. Багато в чому на термін експлуатації буде впливати якість робочої рідини. Без дотримання цих норм довго не витримає будь-яка техніка, незалежно від країни походження.

Ремонтопридатність

Коли ми стикаємося з необхідністю дрібного (або капітального) ремонту, можуть виникнути простої в роботі через відсутність комплектуючих, які доводиться замовляти за кордоном. У подібних випадках перевага вітчизняного гідравлічного обладнання простежується більш явно. Навіть в умовах жорсткого карантину у нашого споживача є всі можливості скоротити час простоїв до мінімуму.

Розвиток і модернізація

Сьогодні гідравлічне обладнання можна побачити всюди. В Україні активно розвивається будівництво та сфера послуг – одні з основних його споживачів. Це виявляється великим стимулом для подальшого розвитку даної галузі виробництва, тим більше, що є, в кого перейняти досвід впровадження самих різних виробничих інновацій. Разом з тим, Україна має власний науковий потенціал і виробничу базу.

Висновки

Широкий асортимент гідравлічного обладнання на торгових майданчиках України є найефективнішим стимулом розвитку власного виробництва. Це – звичайна конкуренція, адже при однаковій якості обладнання немає сенсу платити більше. А підтримуючи вітчизняного виробника, ми стимулюємо розвиток нашої внутрішньої економіки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...