• Головна
  • Експерти визначили ТОП-10 країн із "золотими паспортами" (ІНФОГРАФІКА)
країни "золотого паспорту"
12:08, 19 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Експерти визначили ТОП-10 країн із "золотими паспортами" (ІНФОГРАФІКА)

країни "золотого паспорту"
Експерти визначили ТОП-10 країн із "золотими паспортами" (ІНФОГРАФІКА)

Сент-Люсія очолила список країн з найкращими "золотими паспортами". Причому провідні місця у рейтингу отримали саме держави Карибського басейну, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Twitter планує новорічні нововведення: започаткують акаунти для ботів та померлих

Державами з кращими програмами отримання громадянства за інвестиції, стали Сент-Люсія, Домініка, Гренада, Сент-Кітс і Невіс та Вануату. Про це повідомляє racurs.ua.

У топ-10 країн із "золотими паспортами" також увійшли Антигуа і Барбуда, Болгарія, Мальта, Туреччина, Чорногорія та Самоа. А Кіпр взагалі не потрапив у рейтинг, оскільки в цій країні програму громадянства за інвестиції тимчасово припинили. Відповідний рейтинг для 2021 року склала платформа Best Citizenships.

При складанні рейтингу фахівці оцінювали такі критерії, як вартість програми (наприклад, цінник у лідера рейтингу дорівнює 300 тис. дол. за лот без урахування додаткових внесків), її популярність, а також можливість покупки державних облігацій - один з варіантів отримання громадянства без придбання нерухомості.

Також експерти враховували безпеку, безвізовість, добробут населення, терміни розгляду заявки та умови проживання. Зверталася увага й на право на участь у політичному житті країни та можливість отримати громадянство Євросоюзу.

Читайте такожУ Швейцарії уряд дозволив реєстрацію одностатевих шлюбів

Куди відкритий в'їзд українцям: оновлено списки "червоної" та "зеленої" зон

#"золотий паспорт" #рейтинг країн
Оголошення
live comments feed...