• Головна
  • Електронні сигарети збільшують ризик зараження COVID-19 та важчий перебіг хвороби
коронавірус
20:13, 20 грудня 2020 р.
2
Надійне джерело

Електронні сигарети збільшують ризик зараження COVID-19 та важчий перебіг хвороби

коронавірус
Електронні сигарети збільшують ризик зараження COVID-19 та важчий перебіг хвороби
Останні дослідження підтверджують, що куріння електронних сигарет збільшує ризик інфікування COVID-19, а також загалом погано впливає на здоров'я людини, пише  0372.ua.
підлітки, які регулярно курять електронні сигарети, значно частіше хворіють на COVID-19
Про це повідомляє Центр громадського здоров'я України у Фейсбук. Зокрема, одне з останніх досліджень, проведених у США, свідчить про те, що підлітки, які регулярно курять електронні сигарети, значно частіше хворіють на COVID-19 та мають важчий перебіг хвороби, порівняно з однолітками, які не курять.
Зазначається, що використання електронних сигарет не є безпечним та становить ризики для організму. Нестача даних щодо наслідків довготривалого використання е-сигарет не дозволяє зробити чіткі прогнози. Проте цілком можливо, що їх постійне вживання сприятиме розвитку серцево-судинних чи онкологічних захворювань, а також проблем із репродуктивним здоров’ям та дихальною системою.
Фахівці нагадують, що безпечного куріння не буває. Відмова від куріння, у т.ч. електронних сигарет, покращує функцію легенів, серцево-судинної системи, а також імунну систему, що дає більше можливостей для боротьби з важкими інфекціями, такими як COVID-19.
#електронні сигарети #підлітки #коронавірус #важкий перебіг
Оголошення
live comments feed...