• Головна
  • Шлях до успіху: як компанія Магнат Авто з Чернівців стала найкращим шинним центром України
10:57, 23 грудня 2020 р.
1
Надійне джерело

Шлях до успіху: як компанія Магнат Авто з Чернівців стала найкращим шинним центром України

Шлях до успіху: як компанія Магнат Авто з Чернівців стала найкращим шинним центром України

"Кращий автосервіс України" - це щорічний всеукраїнський конкурс, покликаний допомогти автовласникам визначити кращі станції техобслуговування. Цьогоріч в конкурсі взяли участь і чернівецькі автосервіси, зокрема шинний центр Magnat Auto, який здобув перемогу у номінації "Кращий шинний центр".

Конкурс уже став традиційним і у 2020-му проводився шостий рік поспіль. Понад 700 СТО подали на нього заявки, прагнучи позмагатися за звання найкращого. Рейтинг-акція діяла з 30 квітня до 15 грудня 2020 року по всій Україні. За умовами, спочатку конкурс проводився на сайті: серед компаній-претендентів користувачі обирали ті, які вважали найкращими. У результаті у фінал вийшло 66 автосервісів із 20 міст.

Організатори акції обрали 27 переможців у різних номінаціях, серед яких і Magnat Auto. 

Яким був шлях до успіху та як Магнат Авто у Чернівцях вдалося стати найкращим шинним центром, коресподент сайту 0372.ua дізнавався у власників компанії - Сергія та Павла Рудомьотових.

- Пане Сергію, Павле, що ви вважаєте основним критерієм, за яким Вас обирають клієнти?

- У нас високий рівень обслуговування. Наша команда керується 10 - тьма основними принципами і одним з них є привітність. Привітне обслуговування характеризувало завжди лише великі дилерські центри, де потрібно було віддавати великі гроші, саме тому ми вирішили зробити щось середнє по ціні з високим рівнем сервісу. У нас клієнт може не знаходитися постійно поруч з майстром, тобто Ви маєте можливість займатися своїми справами, а Ваше авто у цей же час будуть ремонтувати, причому за бажанням за цим можна спостерігати через камери чи скло.

- З чого все починалося?

З бажання. Дуже хотілося працювати з автомобілями, - ділиться Сергій, - спочатку я працював на вантажному автосервісі, а потім пішов працювати в автомагазин і взяв Павла з собою. Звідти ми потрапили у велику компанію і саме там дуже багато всього навчилися. В 2007 - 2008 роках компанія почала “сипатися” і нам нічого не залишалося як відкрити свій автомагазин. Ми починали з продажів, а потім вирішили відкрити шиномонтаж. За 2,5 місяці ми і відкрили перший Шинний Центр “Магнат Авто” на Винниченка. 

- Чи є у вас гарантії для клієнтів?

- Ми даємо гарантії на всі види послуг. Клієнтів більше схиляємо до більш відомих та якісних запчастин, оскільки вони набагато надійніші. Всі наші постачальники також мають гарантію на продукцію, з не гарантійними товарами ми не працюємо.

- Чим ви особливі?

- Для нас існує 2 типи клієнтів - зовнішній і внутрішній. Зовнішні - це наші відвідувачі і покупці, а внутрішні клієнти - наша команда, яка завжди дотримується всіх основних принципів компанії. У нас щодня прибирають і підтримують чистоту. Наші хлопці слідкують за кожним інструментом, кожним підйомником і за всіма нюансами. Чистота - це теж один з головних принципів нашої компанії, всі наші працівники розуміють, що чистий інструмент прослужить довше і дозволить виконати більше роботи. Наш обов’язок, як власників, задовільнити обох клієнтів. Особливість дуже проста - роби те, що обіцяєш і люди завжди будуть з тобою!

- Ви отримали таку визначну нагороду, які у вас плани на майбутнє?

- Рости! Ми радіємо успіхам, але також розуміємо, що нам є куди рости і розвиватися. Ми створюємо нову культуру автосервісу, адже майбутнє за якісним клієнтським сервісом. Плануємо розширюватися, проводити масштабування та відкривати нові об'єкти, загалом - завжди рухатися вперед. 

Наша ціль - мережа номер один в Україні - Магнат Авто!

Звернутися в шинні центри Магнат Авто у Чернівцях можна за адресами-BEPLd4WNIYxvOSaN03BHBU0Lm1zQFBADvIRT_mU_6k6V9lqjvWQ2bIrL-PgKh9wb6afggOVHefofFcbcEiTx6PxpbFfXhwy3RGSdE5sFphSLFGc6hRJU1P4mZCH7kIVJE4PpDAL:

  • вул. Винниченка, 117-А
  • вул. Приміська, 15 (р-н завод Кварц)
  • вул. Героїв Майдану, 184-Б (за Туристом)
  • вул. Череповецька, 17 (заїзд з Комунальників)

Записатися на шиномонтажні послуги також є можливість онлайн на сайті - https://magnatauto.com/.

#нагородження шинного центру #шлях до успіху #Магнат Авто у Чернівцях - кращий шинний центр
Оголошення
live comments feed...