• Головна
  • У Чернівцях помер професор медичного університету
Вічна пам`ять
19:14, 22 грудня 2020 р.
Надійне джерело

У Чернівцях помер професор медичного університету

Вічна пам`ять
У Чернівцях помер професор медичного університету

У Чернівцях помер доктор біологічних наук, професор кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата Буковинського державного медичного університету Валентин Іванович  Швець. Про це повідомляє пресслужба університету, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: На Буковині невідомі вкрали GPS-систему з трактора

Валентин Швець

Довідково: 

Народився Валентин Іванович 21 листопада 1952 року в місті Чорткові Тернопільської області. Дуже рано родина втратила батька, тому мати Ганна Андріївна виховувала сина сама. Після закінчення 10-ти класів школи у 1970 році він став студентом біологічного факультету Чернівецького державного університету, який успішно закінчив в 1975 році за спеціальністю «Фізіологія людини і тварин».

Після закінчення університету Валентин Іванович отримав рекомендацію на продовження навчання в аспірантурі, яке успішно завершив у 1980 році. В 1984 році він отримав науковий ступінь кандидата біологічних наук. У 1986 році Швець Валентин Іванович розпочав роботу у Чернівецькому медичному інституті на посаді старшого наукового співробітника. З грудня 1987 року по серпень 1995 року працював на посаді асистента кафедри загальної біології, медичної хімії та нормальної фізіології ЧМІ, а з 1995 року старшим викладачем кафедри нормальної фізіології. В період з 2002 р. по 2010 р. обіймав посаду доцента кафедри фізіології, а з 2010 року – професора кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата БДМУ.

 У 2004 році Валентину Івановичу присвоїли вчене звання доцента кафедри фізіології. Докторську дисертацію він захистив 19 грудня 2007 року, а у 2008 році здобув науковий ступінь доктора біологічних наук. У листопаді 2011 року Валентину Івановичу присвоєно вчене звання професора кафедри фізіології. Впродовж 10 років Валентин Іванович здійснював керівництво навчально-методичною діяльністю кафедри в якості завуча.

У науковому доробку професора Швеця В.І. близько 150 наукових та навчально-методичних праць, серед них – монографії, навчальні й навчально-методичні посібники, статті в періодичних наукових виданнях. Швець Валентин Іванович присвятив понад 30 років свого життя науковій та викладацькій діяльності. Прощання з померлим відбудеться 23 грудня о 10.30 у Свято-Миколаївській церкві (вулиця Руська 35, Чернівці).

Читайте також:  У Порубному вилучили старовинну скрипку зі смичком та монети

МОЗ планує законопроєкт, щоб швидку супроводжувала поліція

#смерть #професор #університет #Чернівці
Оголошення
live comments feed...