• Головна
  • Буковинці зможуть обстежувати родимки сучасним дерматоскопом, який придбали в онкоцентрі
діагностика родимок
10:38, 23 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Буковинці зможуть обстежувати родимки сучасним дерматоскопом, який придбали в онкоцентрі

діагностика родимок
Буковинці зможуть обстежувати родимки сучасним дерматоскопом, який придбали в онкоцентрі

Чернівецький обласний Онкоцентр придбав сучасний дерматоскоп, аналог якого є тільки у Києві, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що У МОЗ хочуть посили відповідальність за злочини проти медиків

Віднедавна ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр» має у своєму арсеналі  найсучасніший цифровий дерматоскоп, за допомогою якого можна провести повну діагностику родимок або пігментних плям, визначити їх розмір, межі, різницю у кольорі та з’ясувати, наскільки відсотків вони схильні до переродження у злоякісне утворення та діагностувати низку захворювань. Вартість апарату 1 млн. грн. Проце повідомляє пресслужба Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА.

Як відзначає генеральний директор ОКНП «Чернівецький обласний онкологічний клінічний центр» Ігор Малишевський, дане обладнання є ексклюзивним, адже наявне тільки у Києві та у Чернівцях.

З його слів, крім уже згадуваних обстежень, за допомогою цифрового дерматоскопу можна проводити також картування тіла, під час якого оцінюють зміни, що відбуваються з родимками у динаміці. Високоточний порівняльний аналіз зображень під час повторної діагностики допомагає виявити навіть незначні зміни процесу. А спеціальна програма аналізує зображення одного і того ж патологічного явища, які були зроблені в різний час і наочно вказує на якісні і кількісні зміни. Система ж, у свою чергу, автоматично вираховує ступінь злоякісності утворення.

Як зазначають фахівці Центру, регулярно проходити дерматоскопію та отримувати консультацію лікаря-дерматолога необхідно особам, які мають різноманітні утворення на шкірі (родимки, невуси, пігментні плями тощо).

До речі, обстеження на дерматоскопі нового покоління є безкоштовним.

Читайте такожТвіттер передасть Байдену офіційні акаунти президента США без фоловерів

В Україні зріс добовий приріст смертей та госпіталізацій через COVID-19

#діагностика родимок #дерматоскоп #онкоцентр
Оголошення
live comments feed...