• Головна
  • Українці відчувають погіршення ситуації в державі та не очікують покращення - дослідження
дослідження
12:54, 23 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Українці відчувають погіршення ситуації в державі та не очікують покращення - дослідження

дослідження
Українці відчувають погіршення ситуації в державі та не очікують покращення - дослідження

Більше половини громадян України відчули погіршення фінансової ситуації у власних родинах, причому понад 40 % очікують ще більших економічних труднощів у найближчі півроку, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Президента Зеленського назвали політиком року - дослідження

Про це свідчать результатами опитування Соціологічної групи Рейтинг, проведеного 16-20 грудня. 

Згідно дослідження, 18% опитаних вважають, що в цілому справи в Україні ідуть у правильному напрямку, водночас, більшість (71%) – протилежної думки.

Зауважимо, що більше 70% вважають, що економічне становище в Україні погіршилось за останні півроку, 17% думають, що воно не змінилося, і лише 7% помітили покращення. Щодо фінансової ситуації в родині: 56% відчули погіршення, 37% – відсутність змін, лише 7% – покращення.

Аналітики зазначають, що настрої щодо майбутнього також не є надто оптимістичними.

Лише 16% вважають, що в найближчі 6 місяців економічна ситуація в Україні покращиться, 32% вважають, що вона не зміниться, і 47% - очікують погіршення, - йдеться у дослідженні.

Серед населення переважають емоції розчарування (42%) та надії (32%). Ключовими загальнонаціональними проблемами громадяни вважають корупцію, війну на Донбасі, економічну кризу, некомпетентність влади та епідемію коронавірусу. При цьому на особистісному рівні до перелічених проблем додається ще й низька якість медицини, а проблема економічної кризи вже очолює «рейтинг проблем».
Загалом причину можливої економічної кризи більшість опитаних бачать у некомпетентності влади (63%), хоча чверть вважає, що економічний занепад настане через коронавірус. Ще 9% бачать причиною війну на Донбасі. При цьому кількість тих,  хто пояснює ситуацію в економіці некомпетентністю влади, за останні півроку зросла з 53 до 63%. 
#соцопитування #рейтинг #економічна ситуація #думка громадян
Оголошення
live comments feed...